Як пов'язати плетінку.

В'язання гачком - не тільки відмінне проведення часу, але і спосіб створити унікальні речі власного авторства. Наприклад, можна зв'язати плетінку , яка радуватиме і вас і ваших близьких.
Інструкція
1
Виконується проста плетінка наступним чином. Для початку наберіть ланцюжок з повітряних петель.Второй ряд виконайте справа наліво.
2
Наберіть петлі, акуратно вводячи гачок під вертикальну стінку кожної петлі зліва направо по всій ширині полотна, не повертаючи роботу.
3
Далі пров'яжіть по черзі всі набрані петлі, і один раз пров'яжіть останню набрану петлю, далі по дві петлі, доти, поки на вашому гачку не залишиться всього одна петля, тобто початкова петля наступного ряду.
4
Заключний ряд полотна вийде дуже пухким, тому після того як ви пов'язали полотно бажаного розміру, потрібно провязать останній ряд, що складається із з'єднувальних столбіков.Правая сторона полотна буде у вигляді косички, ліва - складатися з однієї нитки.
5
Щоб виконати фасонні лінії на плетінці, потрібно в'язати неповними рядами. Пам'ятайте про те, що методи вив'язування зліва і справа відрізняються.
6
Розрахуйте по викрійці кількість убавленій по рядах і петлям. Щоб збавити праворуч, зробіть на початку кожного ряду розрахункову кількість з'єднувальних стовпчиків замість набору петель, а далі набирайте петлі як звичайно.
7
Щоб збавити зліва, в кінці кожного ряду недобирає розрахункову кількість петель, закрийте ряд як обично.Прі закріпленні пухкого краю зробіть загальний ряд сполучними стовпчиками, одночасно закріпивши всі ряди фасонной лінії.