Як вибрати хорошу норкову шубу. Як вибрати якісну норкову шубу.

Мех-предмет розкоші. Він, безсумнівно, прикрашає будь-яку даму. Якщо ви вирішили придбати шубу з норки, то вам необхідно дуже серйозно поставитися до вибору хутра.
Інструкція
1
Купуючи шубу з норки, приділіть особливу увагу її зовнішньому вигляду. Якщо хутро виглядає тьмяним і непомітним, то навіть не варто її приміряти. Ворс повинен бути гладким і переливатися на світлі. Щоб перевірити якість хутра, проведіть по ньому мокрою долонею. На руці не повинно залишитися ворсинок. В іншому випадку, це шуба дуже низької якості.
2
Перш ніж купити шубу , ретельно її оглянете, буквально кожен сантиметр. На ній не повинно бути дрібних смужок в хутрі, це також свідчить про низьку якість виробу. Пластини шуби повинні бути однаковими за розміром і зшиті один з одним, а не склеєні. Велику роль відіграє стан міздрі. Це матерія під хутром. Якщо вона м'яка, то шуба якісна. Якщо міздря занадто темного кольору, то це означає, що виріб досить старе.
3
Перевірити справжність і якість шуби можна за допомогою швейної голки. Застроміть її в мездру в місце під коміром і починайте тягнути голку в різні боки. Якщо вона залишилася нерухома, то значить шуба якісна. Пам'ятайте, що якісна шубу повинна приємно пахнути.
Корисна порада
Уважно поставтеся до вибору шуби, щоб її не довелося нести назад у магазин.
Норковая шуба дарує не тільки тепло і затишок в холодну пору, а й зумовлює статус власниці. Манто з хутра норки - річ знакова і її покупка для жінки не менш важлива, ніж покупка авто для чоловіка. Хутряна шуба, за умови її гарної якості, може прослужити довгі роки.
Інструкція
1
За покупкою шуби краще відправлятися в спеціалізовані магазини і хутряні салони. В них ризик «нарватися» на виріб низької якості набагато нижче, ніж на ринку або в сумнівних магазинах.
2
Щоб визначити якість норковій шуби, піддайте її уважному вивченню. Хутро хорошої якості на дотик буде м'яким, гладким, податливим і обов'язково з густим, щільним підшерстям.
3
Розберіть пальцями волоски хутра і підшерстя і подивіться на колір і якість міздрі. Вона повинна бути світлого кольору, м'якою і еластичною. Темний колір міздрі свідчить про те, що використаний для пошиття шуби хутро старий і довгої шкарпетки від нього очікувати марно.
4
Основним індикатором якості хутра служить дотик. Проведіть долонею по поверхні шубки у напрямку росту ворсу і проти нього. Хутро хорошої якості залишить відчуття шовковистості і м'якості, а ворсинки швидко повернуться в початкове положення. А від хутра неякісного залишиться відчуття щетинистого і ворсинки придбають розпатланий вигляд.
5
Якісні норкові шуби відрізняються тонкою виробленням хутра. Саме м'якістю і ніжністю відрізняється елітна норка від дешевої підробки.
6
Виготовники якісних норкових шуб завжди залишають нижній край підкладки вільним. Якщо край підкладки пришитий, це може свідчити про низьку якість шуби, яке намагаються приховати.
7
Подивіться на виворітну сторону вироблених шкурок і оцініть якість швів. Шкурки між собою повинні бути прострочені, а не склеєні. Зшивна строчка повинна бути рівною, міцною, акуратною - без задирок і махрові.
8
Щоб визначити якість норковій шуби оціните її підкладку. В якісних виробах підкладка зшита з хорошої тканини і ідеально підігнана за розміром.
9
Стійкість забарвлення хутра можна перевірити, провівши по поверхні хутра клаптиком білої тканини, зволоженою водою. Якісна забарвлення не залишить на тканині слідів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5r-nHO02ejk