Як здати іспити в інститут. Як скласти іспит з фізкультури.

Пролунав останній дзвоник, здані випускні іспити , і щойно пройшов випускний вечір. Здається, найважливіші події життя вчорашнього школяра вже позаду. Але рано ще розслаблятися. Попереду вступні іспити в інститут і від їх успішного складання залежатиме подальша доля випускника.
Вам знадобиться
  • результати ЄДІ, шоколад, шпаргалки
Інструкція
1
Якщо ВУЗ вже вибраний, необхідно зателефонувати до приймальної комісії і поцікавитися які документи потрібні для зарахування, а також дізнатися список передбачуваних іспитів.
2
Впевнену здачу вступних іспитів можуть пообіцяти фахівці підготовчого відділення для абітурієнтів. Програми підготовки учнів по тривалості в кожному інститут е різні: в одному достатньо за півроку підготувати старшокласника до випробувань, передбаченим для даного вузу, в іншому - рік, в третьому - місяць. Ефективність таких програм необхідно порівнювати зі здібностями учня. Якщо він швидко «схоплює» матеріал, і у нього з профільних предметів хороша успішність, то можна і заощадити домашній бюджет, відправивши майбутнього абітурієнта на скорочену програму підготовки до вступних іспитів.
3
В деякі інститут и для вступу достатньо принести результати ЄДІ. Виходячи з межі зарахованих балів єдиного іспиту, виноситься вердикт - зарахований абітурієнт до вишу чи ні.
4
Перед відповідальним днем вступних іспитів, абітурієнт повинен добре виспатися. Можна на прийдешній сон повторити матеріал і міцно заснути. Тоді на наступний ранок голова буде ясною і думки не сплутаються. Ніхто не заохочує наявність шпаргалок, але ніхто не може їх і заборонити. Зрештою, підстрахуватися завжди можна, а от скористатися підказкою під час іспиту - це вже на розсуд абітурієнта. Також перед іспитом рекомендується поласувати шоколадкою. Шоколад має поживні властивості, що стимулюють роботу головного мозку.