Як читати людини: риси обличчя, жести, пози, міміка. міміка і жести брехні.

Жести і міміка можуть розповісти про характер людини , його поведінці і навіть про рівень його інтелектуального розвитку. Головне уважніше придивитися до людини і тоді можна буде його «прочитати», немов відкриту книгу.
Інструкція
1
Риси обличчя і міміка Густі брови говорять про важкий характер і лідерської натурі. Рідкісні гладкі брови носить людина, якій не чуже вірність і дружелюбність. Довгі волоски на окреслених бровах по лінії розрізу свідчать про мудрість і про тривалого життя. Артистичну натуру видають великі очі, а навпаки, маленькі, не виділяються глазки властиві відданим людям, з моральними підвалинами й твердими життєвими принципами. Маленький ніс каже, що перед вами сомневающийся чоловік. Прямота носа видає такі якості, як чесність, гармонійність. Кирпаті представники завжди усміхнені і товариські. Владні люди мають чітко виражений орлиний ніс, а до добрих натурам відноситься ніс «картоплею». Ямочка на підборідді м'яко натякає на любвеобильность і непостійність у стосунках. Тонкі губи і широкий рот говорять про рішучості людини і його енергійності. Повними губами володіють романтики і трохи легковажні люди.
2
Жести Якщо людина підносить до рота руку, значить, він відчуває, що його обманюють. Коли він потирає вухо - хоче скоріше висловитися сам і втомився слухати співрозмовника. Якщо він чіпає шию - він сумнівається і відчуває невпевненість. Найвідоміший жест - підпирання щоки рукою, говорить про те, що людині стало нудно. Якщо руки затиснуті в позі скрещеванія, значить, слід змінити тему розмови або завершити діалог.
3
ПозиОпущенная голова і підняті плечі, зняті з очей окуляри кажуть, що співрозмовник втомився від розмови. Швидкі повторювані кроки по кабінету свідчать про прийняття важливого рішення. Складені разом кисті рук говорять про зарозумілості і зайвої впевненості в собі. Людина, що звертає увагу на свій одяг, постійно поправляючи її, однозначно має намір припинити бесіду через незгоду з висловлюваннями співрозмовника.