Як організувати домашні мережі.

Для більшості активних користувачів інтернету комп'ютер став невід'ємною частиною життя. І, напевно, нікого вже не здивувати наявністю будинки декількох пристроїв, що володіють можливістю доступу до всесвітньої павутини. Дуже часто виникає ситуація, коли в домашніх умовах потрібно організувати або звичайну локальну мережу, яка полегшує обмін інформацією між комп'ютерами в межах будинку або квартири, або створює загальний доступ в інтернет для всіх домашніх пристроїв. На щастя, способів досягнення цієї мети досить багато.
Вам знадобиться
  • - свитч
  • - роутер
  • - мережеві кабелю
Інструкція
1
Подумайте, як вам буде простіше створювати локальну мережу. Логіка проста: якщо серед пристроїв, що утворюють майбутню локальну мережу, переважають ноутбуки або інші апарати, що підтримують технологію бездротової передачі даних Wi-Fi, то найрозумніше створювати саме бездротову локальну мережу. У даній ситуації придбайте Wi-Fi роутер. В іншому випадку - свитч або бездротовий маршрутизатор.
2
Якщо вибір припав на свитч, то вам достатньо придбати додаткову мережну карту для комп'ютера, з якого лунатиме інтернет. Потім підключіть даний комп'ютер і всі інші пристрої до світч за допомогою мережевих кабелів. Зайдіть у властивості з'єднання з інтернетом на головному комп'ютері і, перейшовши у вкладку «Доступ», дозвольте доступ до інтернету для комп'ютерів локальної мережі.
3
Якщо ви вибрали бездротові мережі, то придбайте Wi-Fi роутер. Підключіть його до кабелю інтернету через порт Internet або WAN. Відкрийте його налаштування і введіть дані, необхідні вашим провайдером. Потім відкрийте настройки бездротової точки доступу і дозвольте пристроям бездротової локальної мережі отримувати доступ до інтернету.