Як налаштувати два роутера. Як з'єднати два роутера кабелями, щоб 2й роутер став switch.

Локальні мережі стали невід'ємною частиною життя сучасних молодих людей. І це стосується не тільки звичних дротових мереж, а й технології бездротової передачі даних Wi-Fi. Єдина очевидна проблема даного виду з'єднання - обмежена зона покриття. Найчастіше просто неможливо встановити роутер так, щоб доступ до точки Wi-Fi був можливий для всіх комп'ютерів або ноутбуків. У такому випадку прийнято створювати мережу з роутерів для збільшення зони покриття.
Вам знадобиться
  • 2 роутера
  • мережевий кабель
Інструкція
1
Хочеться відразу відзначити, що з'єднувати можна не тільки роутери, що використовують бездротову передачу даних, але і провідні пристрої і світчі. Другий момент: для забезпечення кращої якості зв'язку краще використовувати дротове з'єднання пристроїв. Встановіть роутери таким чином, щоб забезпечити максимальну зону покриття. З'єднайте роутери мережевим кабелем таким чином: один кінець кабелю підключіть до порту Internet або WAN першого роутера , а другий - до вільного порту LAN другого роутера .
2
Другий роутер підключіть до кабелю з'єднання з інтернетом через порт WAN або Internet. В даному випадку вам необхідно налаштувати доступ до мережі інтернет або локальним ресурсам на головному роутере. Відкрийте його налаштування і знайдіть пункт «Internet setup». Виберіть потрібні параметри в залежності від фірми виробника роутера та вимог вашого провайдера.
3
Відкрийте настройки вторинного роутера . В налаштуваннях локального з'єднання вкажіть статичний або динамічний IP-адресу. Створіть бездротову точку доступу Wi-Fi та дозвольте комп'ютерам майбутньої локальної мережі доступ до інтернету, пропонують переважно роутером.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_dTDRdSO3RY