Як видалити зубний камінь будинку. Як видалити зубні камені в домашніх умовах.

Зубний камінь утворюється навіть при регулярному і ретельному догляді за порожниною рота. Колір відкладень на зубах буває різним, але має яскраво виражену забарвлення у любителів кави і нікотину. Але тільки от відтінок зубного каменю ніяк не впливає на спосіб його усунення, хіба що варто звернути увагу на стан емалі. Якщо зуби чутливі, краще не видаляти камінь до повного відновлення їх здоров'я, інакше можна тільки нашкодити.
Інструкція
1
Добре допомагає впоратися із зубним каменем електрична щітка, але насадка на ній повинна бути з жорсткого матеріалу. Якщо у вас був сумний досвід чистки зубів дивом техніки, придбайте звичайну щітку з жорсткою щетиною. Будьте уважні, навіть якщо зуби у вас в повному порядку, а от ясна залишають бажати кращого, чистка жорсткої зубною щіткою може викликати кровоточивість і посилювання стоматиту або гінгівіту.
2
Відбілюючі зубні пасти містити абразивні частки, які видаляють за рахунок механічного руйнування камінь із зубів. Тільки якісні і дорогі пасти можуть впоратися з нальотом, саме в них містяться активні речовини, які на пару з абразивом розчиняють і зчищають камінь.
3
Можете використовувати для відбілювання та усунення зубного каменю звичайну харчову соду. На вологу щітку додайте трохи соди і ретельно очистіть зуби, потім просто обполосніть чистою теплою водою. При регулярному використання доступного засобу для чищення ваші зубки засяють природного білизною.
4
Змішайте шепотку соди, трохи солі і кілька крапельок лимонного соку із зубною пастою. Получившимся складом чистите зуби два рази на тиждень. Результат буде помітний вже з першої процедури, але з часом він посилиться.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=np4V9Nqp5_g
Корисна порада
Якщо від будь-якої з процедур у вас стали чутливими зуби або з'явилася кровоточивість ясен, на час залиште свою затію. Як тільки стан нормалізується, а на це потрібно мінімум два тижні, можете продовжити боротьбу із зубним каменем.
Зубний камінь - це відкладення, яке утворюється із залишків їжі і елементів слини. Його небезпека досить велика, оскільки під каменем розмножуються мікроорганізми, здатні викликати запалення ясен і карієс зубів.
Інструкція
1
Видаляти зубний камінь потрібно обов'язково, бажано робити це не рідше 1 разу на рік. Робити цю процедуру необхідно у лікаря, оскільки тільки він зможе зняти всі утворилися камені. Раніше зубної камінь видаляли за допомогою металевих гачків. Але зараз їх використовують вкрай рідко, так як гачки не дозволяють очистити всі зуби, до того ж, така процедура не надто приємна.
2
В сучасних стоматологічних клініках зуби від каменю очищають за допомогою лазера. Спеціальним приладом уловлюються звукові коливання, завдяки яким насадки видаляють камінь, абсолютно не травмуючи зуб. Якщо зубний камінь дуже великий і щільний, то навіть легкого дотику буває достатньо, щоб його зняти.
3
За допомогою лазерного променя відбувається не тільки видалення зубного каменю, але і дезінфекція оброблюваної ділянки. Крім того, механічно очищається поверхню кореня і ясна. Завдяки цьому зуби повністю звільняються від різних утворень.
4
Якщо зубний камінь дуже щільний, а таке буває, якщо пацієнт не звернувся до фахівця вчасно, то його розм'якшують спеціальними засобами. Деякі засоби, наприклад, «Полідент» можна використовувати і в домашніх умовах. Але не слід застосовувати його постійно. Крім того, самостійно очистити їм можна тільки невеликі поодинокі камені.
5
Після очищення зубного каменю стоматологом проводиться полірування. Це робиться для того, щоб поверхня зуба була більш чистою і гладкою. Від таких зубів наліт очищається швидше, а значить, утворення каменя буде не настільки швидким.
6
Існують народні методи боротьби із зубним каменем. Один з них наступний. Необхідно взяти 30 грам кори гілок волоського горіха, залити склянкою води і кип'ятити протягом 15 хвилин, накривши кришкою. Для видалення каменя зубну щітку потрібно змочити в отриманому відварі і чистити зуби 2 рази на день протягом 5 хвилин. В якості профілактики утворення нальоту рекомендується використовувати такий відвар 2-3 дні на місяць.