Як привчити той-тер'єра до туалету на вулиці. тієї тер'єри Як привчити до туалету.

У вас з'явився щеня той- тер'єра? Якщо заводчик не подбав про привчанні малюка до туалету на вулиці , доведеться це зробити вам .
Інструкція
1
Той-тер'єри - собаки досить примхливі і привчання до охайності іноді займає досить багато часу. Але більшою мірою це залежить від характеру цуценя. Вони всі різні, і хтось перестає бруднити будинки вже в 2,5 місяця, а хтось вчитися цьому протягом року.
2
Для початку привчите вашого вихованця ходити в лоток або на газету. Зробити це можна, обмеживши пересування собаки. Виділіть цуценяті одну кімнату, або відгородити частину площі вольєром. Застеліть підлогу газетами. Поступово зменшуйте кількість газет, в підсумку залишивши одну в лотку. Проявіть терпіння і дійте ласкою. Якщо ви будете кричати на собаку, вона просто буде шукати більш затишні місця для туалету. Коли малюк зробить свої справи на папір - обов'язково хваліть його. Так щеня зрозуміє, що вдома є тільки одне місце, де можна бруднити.
3
Окремо хочеться сказати про засоби для прибирання собачих неприємностей. Використовуйте тільки професійні. У звичайні часто додають до складу аміак, який міститься і в сечі. І моя таким засобом підлогу, ви не усуваєте запах, а лише підсилюєте його. І щеня буде повертатися на це місце знову і знову.
4
Привчати до випорожнення на вулиці потрібно так само поступово. Гуляти з маленьким цуценям потрібно не рідше 5-6 разів на день, бажано робити це відразу після сну та їжі. Пам'ятайте, що до 3,5 - 4-х місяців щенята не можуть контролювати сечовипускання. Тому лаяти за залишені в кімнаті калюжки можна ні в якому разі. Краще хвалите малюка, коли він зробив свої справи за порогом будинку. Для цього беріть з собою на прогулянки ласощі і давайте шматочки цуценяті. Так само можна пограти з ним в улюблені ігри, залишати паличку, м'ячик. Прийде час і ваша собака звикне ходити в туалет на вулиці .
5
Іноді щеня робить удома калюжки не тому, що не може дотерпіти до вулиці, а від переповнюють його емоцій. Зауважте, коли він це робить. Постарайтеся перемкнути увагу собаки на щось інше. Буває, що домашній улюбленець страждає нетриманням в результаті хвороби нирок або кишечника. У цих випадках своєчасне звернення до ветеринара дозволить уникнути проблем надалі.
6
Найголовніше, завжди дійте добротою і наполегливістю. Щеня - він як дитина, тим більш собачки породи той-тер'єр такі маленькі. Не сваріть дитину, наберіться терпіння і все у вас вийде!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TZAFfdr7InI
У будинку з'явився щеня той-тер'єр - маленька чарівна собачка. Поки не зроблені всі необхідні щеплення, не рекомендується гуляти з ним на вулиці. Якщо ви хочете зберегти в цей період чистоту і порядок в квартирі, цілком можливо привчити тоя до лотка.
Вам знадобиться
  • 3-4 лотка для туалету, багато смачного частування
Інструкція
1
Відведіть цуценяті кімнату, по можливості, невелику, з дверима, що закриваються. Ванна або туалет для цієї мети не підходять - краще, якщо це буде кухня. Необхідно прибрати з підлоги всі килими, електропроводи і взагалі все, що можна згризти.
2
Поставте в кімнаті 3-4 лотка недалеко від килимка цуценя.
3
Посадіть малюка «на горщик» відразу після сну або їжі, кажучи при цьому «туалет». Необхідні терпіння і доброта. Не варто утримувати цуценя в лотку - це призведе тільки до опору з його боку і не допоможе привчити цуценя до туалету.
4
Дайте той-тер'єра ласощі після того, як він все зробив правильно, погладьте і похваліть його.
5
Поступово відучіть цуценя від ласощів, коли собачка зрозуміє команду «туалет».
Зверніть увагу
Не сваріть цуценя, коли він сидить в лотку.
Корисна порада
Говоріть «фу», коли побачите, що цуценя присів в недозволеному місці. Тримайте ласощі недалеко від лотка, але в недоступному для цуценяти місці. Бажано на час приручення взяти відпустку і перебувати з цуценям цілий день. Якщо вийде - стежте за той-тер'єр і вночі.