Як зміцнити свої нігті гелем. Які повинні бути нігті для зміцнення гелем.

Брак вітамінів і кальцію першим ділом відбивається на стані нігтів. Вони стають ламкими і тонкими, а також можуть розшаровуватися. Один із способів вирішення цієї проблеми - зміцнити свої нігті гелем. Гель абсолютно нешкідливий для нігтів, та й процедура нанесення його на нігті проста у виконанні і займає близько 25-35 хвилин.
Вам знадобиться
  • - манікюрний набір
  • - набір пилочок
  • - засіб для знезараження нігтів
  • - праймер
  • - ультрафіолетова лампа
  • - гель
  • - кисть для гелю
  • - рідина для зняття липкого шару
Інструкція
1
Ретельно вимийте руки з водою і милом. Витріть руки рушником і ще дайте їм просохнути. Відсуньте кутикулу на кожному нігті за допомогою спеціальної дерев'яної палички (буде краще, якщо паличка буде виготовлена з апельсинового дерева). Пам'ятайте, що якщо ви добре НЕ відсунете кутикулу, то це може привести до раннього відшарування гелю.
2
Видаліть блиск з кожного нігтя за допомогою спеціальної пилочки, рухаючи нею в одному напрямку. Видаліть з кожного нігтя залишки опіла і пил за допомогою спеціальної щіточки.
3
Обробіть нігті обох рук спеціальними засобами для знежирення і видалення вологи з нігтів. Цей прийом використовується для того, щоб не відбулася відшарування гелю. Якщо ніготь вражений якою-небудь інфекцією, то зміцнити свої нігті гелем можна буде після повного одужання.
4
Акуратно нанесіть праймер на всю поверхню кожного нігтя однієї і другої руки, намагаючись не зачіпати кутикулу і шкіру навколо нігтя. Праймер - це рідина, яка забезпечує максимальне зчеплення гелю для нарощування нігтів з нігтьової пластиною.
5
Помістіть одну руку під спеціальну ультрафіолетову лампу і просушіть нігті . Те ж саме виконайте і з іншою рукою.
6
Тонким шаром розподіліть гель по всій поверхні нігтьової пластини обох рук, починаючи з центру нігтя і закінчуючи його краями. Наносите гель точно на ніготь, потрапляння гелю на кутикулу або шкіру навколо нігтя може привести до відшарування матеріалу.
7
Просушите гель на нігтях однієї руки за допомогою ультрафіолетової лампи. Повторіть процедуру з нігтями іншої руки.
8
Просочіть поролонову серветку спеціальною рідиною для зняття липкого залишку і зніміть липкий шар гелю з нігтів рук. При такій обробці ніготь повинен бути ідеально гладким.
9
Вимийте руки і ретельно просушіть їх. Нанесіть на кутикули спеціальне масло і помасажуйте їх.