Як заклеїти динамік. Як заклеїти порвалися динамік.

Якщо динамік видає сторонні шуми, він міг продірявитися. Щоб заклеїти динамік , достатньо клею "Момент" і шматочка тканини або бинта. Якщо ж пошкодження значне, то без паяльника тут не обійтися.
Вам знадобиться
  • - клей «Момент»
  • - два шматочки тонкої тканини (можна бинт) або туалетного паперу
  • - скальпель
  • - пінцет
Інструкція
1
підготовляє бинт або тканину, підфарбовують її під колір самих динамік ів. Далі наносите на тканину клей і акуратно заклеюєте з зовнішньої і внутрішньої сторін. Якщо боїтеся нашкодити або не так приклеїти, клейте тільки із зовнішнього боку. Підправляти пінцетом або скальпелем. Чекайте до повного висихання клею.
2
Якщо ж проблема динамік а, більше, ніж діра в тканини, то ось така інструкція. Для початку треба отпаять всі струмоведучі проводки від клемника. Ацетоном змочуємо ковпачок в самому центрі дифузора. Як тільки клей розчиниться, скальпелем акуратно піддягаємо і викидаємо ковпачок. Такі ж дії повторити з Центром шайбою.
3
Тепер за допомогою ацетону відокремлюємо підвіс дифузора. Як тільки відокремили, виймайте дифузор з центрирующей шайбою з корзини. Тепер треба перемотати котушку. Якщо котушка перегоріла біля основи, то спочатку треба буде підпаяти, але так, щоб не виступати за основу. Коли все готово, можете приступати до перемотуванню. Для цього вставте трубку відповідного діаметру в котушку і відмотайте всю стару обмотку, запам'ятавши при цьому кількість витків. Котушку змащуєте «Моментом» і намотуєте новий провід. Після чого припаяйте нову обмотку до п'ятачкам і можна приступати до складання.
4
очищати кошик і вставляєте туди дифузор. За допомогою фотоплівки центриром котушку (плівка згортається в кільце і вставляєте між керном динамік а й самої котушкою). Спочатку треба приклеїти підвіс дифузора клеєм, а після висихання підвісу центруючу шайбу (обов'язково притискати місця склеювання). Як тільки клей застиг, відриваєте фотоплівку і перевіряєте хід котушки. Якщо все нормально, приклеюйте захисний ковпак і поставте абикуди колонку на час повного висихання. Якщо при перевірці чути тріск котушки, то доведеться все відклеїти і ще раз перевірити обмотку або центруючу шайбу. В принципі, це весь процес. Динамік бажано перевірити на номінальній потужності.