Як втягати нитку в швейній машинці.

Для того, щоб почати шити на швейній машинці , необхідно заправити нитку в механізм машинки. Необізнаній людині ця дія може здатися дуже складним, але все не так страшно. Якщо зробити все правильно, машинка буде шити без проблем і прослужить довго.
Вам знадобиться
  • - швейна машинка
  • - ножиці
  • - нитки
Інструкція
1
Перш ніж заправляти нитку в швейну машинку, потрібно перевірити якість голки, який ви збираєтеся шити. Для цього покладіть голку плоскою стороною на рівну поверхню. Зазор між голкою і поверхнею повинен бути постійним, що вказує на пряму голку. Якщо голка погнута або тупа, краще її не використовувати, щоб уникнути поломки машинки.
2
Після цього потрібно витягнути котушкові стрижні для утримання котушок з нитками, щоб нитка не затягнулася в машину. При початку роботи стрижні витягуються наверх, по закінченні їх потрібно втопити вниз.
3
Намотайте нитку на шпульку. Для цього відключіть махове колесо, проведіть нитку через направитель намотування, просмикніть нитку крізь отвір в шпульці і надіньте шпульку на стрижень. Шпульку необхідно присунути вправо, щоб вона стикалася з маховим колесом і спілкувалась, намотуючи нитку. Потім потрібно натиснути педаль і намотати нитку на шпульку. Після того, як шпулька буде намотана, зупиніть машинку. Стержень намотування відсуньте вліво, махове колесо підключіть назад в положення шиття.
4
Вставте шпульку в шпульний ковпачок, витягніть нитку в щілину ковпачка, протягніть її під пружиною натягу і в вушко подачі. Нитка потрібно витягнути приблизно на 10 см.
5
Верхню нитку заправляємо наступним чином. Підніміть нітенаправітельний важіль у вище положення за допомогою махового колеса. Потім підніміть притискну лапку і встановіть котушку на стержень. Нитка повинна Відмотуємо ззаду котушки.
6
Пропустіть нитку в верхній нітенаправітель. Утримуючи нитку близько котушки, проведіть її вниз в область натягу, а потім навколо пружинного держателя. Після цього підтягніть нитку вгору і пропустіть через важіль нітепрітягивателя справа наліво.
7
Залишилося тільки вивести нитку вниз, провести її через нижній нітенаправітель, пропустити через нітенаправітель ігловодітеля і втягати нитку в вушко голки спереду назад.
Корисна порада
Щоб легше було вставити нитку в голку, обріжте нитку гострими ножицями.