Як повернути початкові налаштування. Як повернути початкові налаштування реєстру.

З виходом нової операційної системи від компанії Microsoft зростає число незадоволених новим меню Пуск. Як ви вже здогадалися, мова йде про нову операційну систему Windows 7. Багато користувачів хотіли б повернути класичне меню Пуск, звичне для нас після Windows XP. Існує безліч програм, які допоможуть налаштувати все, що завгодно, в різних ОС. Але можна обійтися і без них. Зараз ми розповімо, як повернути класичне меню "Всі програми" без використання спеціальних і, як правило, дорогих інструментів.
Інструкція
1
Відкрийте меню «Пуск». В поле пошуку введіть «regedit» і натисніть «Enter».
2
Далі перейдіть по дереву реєстру, знайдіть наступний ключ: «HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Shell Folders».
3
Клацніть два рази лівою кнопкою миші по ключу «Favorites» в таблиці справа.Поменяйте значення поля «Value data» на таке значення: «C: \ ProgramData \ Microsoft \ Windows \ Start Menu \ Programs» і натисніть «ОК ».
4
Нижче знайдіть ключ: «HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ User Shell Folders». Також два рази клацніть по ключу «Favorites» у правій табліце.Ізменіте значення «Value data» на наступне: «C: \ ProgramData \ Microsoft \ Windows \ Start Menu \ Programs» і натисніть «ОК».
5
Після того як всі зміни реєстру збережені, закрийте редактор реєстру.
6
Зайдіть у властивості меню «Пуск». Для цього натисніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть «Властивості».
7
У вікні, виберіть вкладку «Меню Пуск», натисніть в ній кнопку «Налаштувати».
8
Встановіть галочку навпроти меню «Вибране», натисніть ОК.
9
Тепер потрібно зберегти всі зміни і перезавантажити комп'ютер.
10
Після перезавантаження комп'ютера ви побачите, що в правій частині меню Пуск з'явився пункт «Програми». Як і в операційній системі Windows XP, в цьому меню будуть відображатися всі програми, які встановлені на комп'ютері.
11
На жаль, після всіх виконаних дій меню Пуск чи не стане точно таким же, як і в Windows XP, але, принаймні, пошук програм буде більш звичним і зручним.
Зверніть увагу
Так як цей метод зачіпає настройки реєстру, то бажано зробити спочатку архівну копію реєстру.
Корисна порада
Якщо що-небудь вам не сподобається або просто захочеться чогось нового, ви можете скористатися архівною копією реєстру. Після відновлення всі налаштування реєстру повернуться до первинних.