Як почистити інжектор.

Сучасні системи упорскування палива робочим елементом мають інжектор (форсунки) з електромагнітним клапаном. Навіть хороші системи упорскування забруднюються при роботі двигуна. Використання бензину сумнівної якості прискорює процес засмічення інжектор а, адже хімічні елементи, які міститися в бензині, при тиску інжекції перетворюються в трудноотмиваемие відкладення. Погіршується потужність двигуна, і він швидко виходить з ладу. Тому необхідно періодично чистити інжектор .
Інструкція
1
Залийте в бензобак чистячу присадку, зробіть це перед заправкою, а потім заправте повний бак і їдьте. Флакона ємністю 0,3 л вистачає приблизно на 70 л палива. Однак така рідина може зіграти з машиною поганий жарт. Її активні речовини розчиняють бруд не тільки на форсунках, а й в бензобаку, і бензопроводі. З цієї причини бруд починає циркулювати по всій паливній системі, що призведе до забруднення фільтра.
2
Прочистите інжектор , не знімаючи його з двигуна. Купуйте спеціальні установки і промивні рідини, які підключіть до інжектор ной «лінійці» мотора, виключивши бензобак, паливний насос і фільтр. Запустіть двигун і залиште його на 30-40 хвилин. Суміш бензину і промивної рідини, яка знаходиться під тиском в 3-6 атмосфер, зроблять свою справу. Даний метод очищення дозволить відновити нормальний режим роботи інжектор а.
3
Найкращих результатів дає чистка на спеціальному стенді. Помістіть демонтований інжектор на стенд, який імітує роботу двигуна. Замість палива пропускається промивна рідина. Доможіться виникнення кавітації - утворення повітряних бульбашок в рідині. Завдяки їй відбувається руйнування відкладень бруду і прочищення. Індивідуальна очистка форсунок на спеціальному стенді дає максимальний ефект.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5MgJWEZ20Uo