Як утеплити будинок з піноблоків. Як утеплити всередині будинок з піноблоків.

Пінобетонні блоки - дуже теплий і недорогий матеріал. Вони поєднують в собі всі якості цегли і дерева. Є негорючими. Клімат в домі з піноблоків чудовий. Щоб на поверхні стін будинку не утворився конденсат від зміни температур - стіни потрібно утеплити і захистити від вологи. Утеплювати будинок можна різними способами.
Вам знадобиться
  • -Пароізоляційні матеріал
  • -теплоізоляціонний матеріал
  • -рейкі
  • -дюбель
Інструкція
1
Найчастіше використовується зовнішнє утеплення стін. При якісно виробленої роботі необхідність внутрішнього утеплення повністю відсутня.
2
Зовнішні стіни можна утеплити з використанням різних матеріалів, що утеплюють. Для піноблоків зазвичай використовується пінополістирол або мінеральна вата. І те й інше засіб володіє відмінними теплоізоляційними властивостями.
3
При утепленні пінополістиролом приклейте його до стіни спеціальним клеєм і зміцните додатково за допомогою дюбелів.
4
додатково утеплює властивість надає штукатурка, нанесена на закріплену армовану сітку. Штукатурити можна через рік після завершення будівництва. Цей термін необхідний для повної усадки будівлі. Завдана штукатурка без усадки може полопатися і її доведеться замазувати або переробляти.
5
При утепленні мінеральною ватою потрібно обтягнути все зовнішні стіни і закріпити її за допомогою рейок прибитих через рівні проміжки.
6
Також утеплити будинок з піноблоків можна, використовуючи піноблоки маленької щільності, які вироблені для утеплювальних робіт. Для цього просто обкласти будинок і зробіть обробку по вашому розсуду.
7
Утеплювати необхідно не тільки стіни будинку, але і зовнішню сторону стелі, фундамент і підвальне приміщення.
8
Усередині підвального приміщення обтягніть стіни, фундамент і підлогу пароізоляційним матеріалом. На нього закріпіть шар теплоізоляційного матеріалу, який виберете на свій розсуд.
9
Зовнішню частину стелі можна утеплити, використовуючи потрійний захисний шар. Спочатку постеліть пароізоляційний матеріал, на нього теплоізоляційний і поверх усього знову пароізоляційний. Таке утеплення надійно зберігає не лише тепло, але і перешкоджає появі конденсату.