Як стати дизайнером.

Важко дати чітке визначення сучасному дизайну. Це явище цілком охопило інформаційний простір і глибоко проникло у всі сфери повсякденного життя.

Попит на послуги представників даної професії збільшується з кожним днем, перспективи росту напрямки вражають. Підвищений інтерес до дизайну криється в можливості безперервного творчого розвитку при відносній стабільності на ринку праці. Спробуємо відповісти на питання про те, як стати дизайнером і приступити до реалізації своїх найсміливіших ідей.

  1. Необхідно навчитися впевнено працювати як в растрових, так і в векторних графічних редакторах, яким би видом дизайну ви не планували займатися. Майбутнім розробникам 3D об'єктів також знадобитися знання систем проектування і креслення, таких як AutoCAD.
  2. Слід обов'язково ознайомитися з усією доступною літературою з обраної галузі дизайну, а ключові роботи ретельно вивчити. Для закріплення матеріалу регулярно проводити практичні заняття.
  3. Варто витратити час на книги та навчальні посібники, які заторкують супутні теми (архітектура, живопис, реклама, маркетинг, психологія, IT). Свого часу це сильно полегшить розуміння завдань, поставлених клієнтом, і підніме рівень загальної ерудиції.
  4. Після придбання перших навичок виконати кілька пробних замовлень безоплатно або за символічну плату. Якщо все пройде вдало, приступити до пошуку оплачуваних завдань.
  5. Викласти кращі з робіт в Інтернет. Оновлювати портфоліо у міру появи більш зрілих і цікавих проектів, постачаючи кожен вичерпним описом.

Звичайно, одним з найбільш правильних рішень буде вступ до ВНЗ на спеціальність «дизайн». Сьогодні рівень освіти в цій сфері дозволяє повною мірою підготувати майбутнього працівника до виконання основних завдань. Проте жоден інститут не зможе виростити з студента справжнього професіонала своєї справи, якщо бажання останнього стати дизайнером буде слабким, а основною метою навчання виявиться отримання диплома. Для цієї роботи абсолютно необов'язково наявність свідоцтва державного зразка. Підтвердження тому - ціла когорта першокласних майстрів, які не мають затвердженого профільної освіти. До того ж атестата, що підтверджує широкий кругозір, оригінальність мислення та креативність, поки не існує.