Як зшити подушку-валик.

подушки- валики завжди були актуальні в будь-яких інтер'єрах. Існує безліч варіантів декорування їх в будь-якому стилі. Приємно, коли в будинку є подушки- валики , зроблені власними руками, вони вносять особливий затишок в домашню обстановку.
Вам знадобиться
  • - синтепон
  • - тканина
  • - швейні приналежності
Інструкція
1
Підготуйте синтепоновий валик, який стане основою подушки. Для цього просто скрутіть синтепон в рулон.
2
Розрахуйте кількість матеріалу, вимірявши довжину і окружність валика. Довжина матеріалу, необхідного на те, щоб зробити складки з боків валика, дорівнює його окружності, а ширина - його радіусу.
3
Згідно довжині та кола валика виріжте з тканини необхідний відрізок. Також виріжте з тканини косу бейку, яка буде обкантовувати валик з боків. Посадіть бейку на булавки, навертає.
4
Для бічних сторін відріжте два шматки тканини, довжина яких дорівнює довжині окружності готового валика, а ширина дорівнює його радіусу. Додайте по 1,5 см на шви. Пристрочите відрізи поверх канта з боків основного відрізу.
5
Сострочіть бічний шов на основному відрізі, не забувши залишити отвір для виймання валика. Пришийте до цього отвору застібку-блискавку. Пропрасуйте всі шви.
6
На бічних відрізах по краях зробіть по два рядки для того, щоб призібрати складки. Прострочені нитки акуратно стягніть, щоб не залишалося отвір. Стягнуті кінці обмотайте міцною ниткою біля стягивающих ниток.
7
Виверніть чохол лицьовою стороною назовні. Підібрані або обтягнуті власноруч гудзики пришийте до центру зборки на бічні сторони валика.
8
Вставте синтепоновий валик в зшитий чохол.
9
Якщо ви хочете зшити подушку-валик з плоскими бічними сторонами і більш чіткою формою, скористайтеся попередньою схемою, замінивши прісборенние бічні сторони на два вирізаних з тканини кола. Для цього виріжте з паперу зразок за розміром валика, а потім викрийте з тканини два кола, додавши по всьому колу 1,5 см на шви.
10
Сострочіть бічні частини з основною, не забувши вставити між ними окантовку з косою бейки. Потім сострочіть основну частину, вставивши застібку-блискавку.