Як перевірити швидкість інтернет-підключення.

Якщо швидкість вашого інтернету викликає у вас сумніви, здається недостатньою або невідповідної параметрам, заявленим провайдером, її потрібно перевірити. Це можна зробити за допомогою спеціального сервісу. Багато часу це не займе, а ви зможете дізнатися реальну швидкість .
Вам знадобиться
  • Вам потрібно спеціальний сервіс. Зараз багато сайтів пропонують таку послугу, але в даному випадку ви можете скористатися сервісом "Я в інтернеті!", Який надається компанією Яндекс.
Інструкція
1
Спочатку необхідно упевнитися в тому, що комп'ютер не піддався вірусній атаці або інших шкідливих програм. Запустіть свій антивірус і дозвольте йому як слід перевірити ваш комп'ютер. Якщо антивірус знайде «непрошених гостей» видаліть їх зі свого ПК. Запустіть антивірус ще раз в прискореному режимі, перевірте напевно, що всі віруси видалені.
2
Тільки після такої перевірки вимкніть усі антивіруси, антишпигуни, фаєрволи, торренти і решту встановлених на вашому комп'ютері мережеві програми.
3
Правою кнопкою мишки натисніть на мережеве підключення «Стан» - таким чином, ви перевірите мережеву активність вашого ПК. Подивіться розвиток ситуації. Якщо число прийнятих і відправлених пакетів підтримується стабільно - вам турбуватися нема про що. А ось якщо їх кількість постійно збільшується - значить, або ви пропустили вірус, або вимкнули не всі мережеві програми. У цьому випадку ще раз скористайтеся антивірусом і перевірте роботу мережевих програм.
4
На сайті Яндекса зайдіть на сторінку сервісу "Я в інтернеті!". Клікніть по кнопці "Виміряти швидкість ". Після цього більше нічого робити не потрібно, просто почекайте хвилину, і ви зможете побачити результат - яка входить і що виходить швидкість вашого інтернет- підключення .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ThkCwjaDogg
Зверніть увагу
Сервіс компанії Яндекс "Я в інтернеті!" надає не тільки послугу вимірювання швидкості інтернету, але і можливість визначити IP-адресу, редакцію використовуваного веб-оглядача, географічне місце розташування користувача і ще багато іншого.
Корисна порада
Подібних сайтів, що надають сервіс виміру швидкості інтернет-з'єднання, зараз багато. Ви можете вибрати кілька сайтів, виміряти на них швидкість, а потім порівняти результати, зручність користування і вибрати той сервіс, який вам більше сподобається.