Як видалити заставку в робочому столі.

Заставка робочого столу Windows - функція корисна і цікава. Вона дозволяє розбавити монотонність «чорного прямокутника» екрану забавними і яскравими картинками, кліпами або навіть влаштувати слайд-шоу. Але є у цієї функції один недолік. Вона активується автоматично, через певний час після того, як користувач здійснює будь яку дію. І якщо потрібно просто спостерігати за подіями на екрані, включення заставки може заподіяти певні незручності.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер під управлінням операційної системи Windows (XP, Vista або Windows 7)
  • - початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
У різних версіях операційної системи екранна заставка відключається по-різному. В Windows XP відключення заставки виробляється в меню «Властивості екрану». Щоб відкрити його, зайдіть в "Панель управління" (в меню «Пуск» виберіть пункт "Налаштування", а в ньому - «Панель управління»). Знайдіть у списку пункт, який називається «Екран», виділіть його кліком миші і натисніть клавішу «Enter». Викликати вікно «Властивості екрану» можна також з контекстного меню робочого столу. Для цього клікніть в довільному місці екрану (не на якому-небудь з ярликів) правою клавішею миші, в списку виберіть пункт "Властивості".
2
У вікні «Властивості екрану» виберіть вкладку «Заставка». Під вікном попереднього перегляду розташований рядок вибору, в якій відображається назва активної на даний момент заставки. Клікніть лівою клавішею миші по цьому рядку, в списку, що випав виберіть рядок «Ні». Натисніть кнопку «Застосувати». З цього моменту заставка вимкнена.
3
В Windows Vista і Windows 7 заставка вимикається подібним чином, тільки щоб дістатися до вікна управління заставками, потрібно клікнути в довільному місці екрану правою клавішею миші і в списку, що випав вибрати пункт "Персоналізація". У меню, знайдіть елемент «Заставка». Вимкніть заставку , аналогічно тому, як це робиться в Windows XP.