Як проводити квн в школі.

Клуб веселих і кмітливих можна організувати в школі . Перед цим необхідно уважно вивчити правила гри і формат проведення заходу. Як це зробити, і які можуть виникнути труднощі - читайте далі.
Вам знадобиться
  • плакати, папір, фломастери
Інструкція
1
У шкільних коридорах слід розвісити оголошення про набір учасників в команди. Слід розділити команди за віковою ознакою на молодші (6-8 класи) та старші (9 - 11класів). Таким чином, молодші команди змагатимуться в майстерності дотепності зі своїми ж однолітками тільки з паралельних класів. Те ж саме стосується і старшокласників.
2
Склад учасників в журі неодмінно повинен мати кілька викладачів, а головою ігор стане директор школи. Що стосується ведучого ігор, то тут потрібно оцінювати кандидата на наявність грамотної мови і чіткої дикції, умінні швидко перебудовуватися і змінювати тему, а також вміти відповідати на колючі питання. Для більш об'єктивного суддівства можна запрошувати вчителів в журі з сусідніх шкіл або методистів. Таким чином, і школа набуде популярності і буде можливість поділитися професійним досвідом в неформальній обстановці.
3
Добре буде виглядати виступ команди з групою підтримки. У цю групу можуть входити батьки учнів, їхні молодші сестри чи брати, а також численні друзі. Кожна група підтримки розробляє свої кричалки, гасла і плакати. Кожна команда повинна дотримуватися певної колірної гамі в одязі.
4
Шкільний КВН може включати лігу чемпіонів, що складається з команд - переможців у змаганнях своєї вікової групи. Ефектно виглядатиме фінал програми, на який слід запросити незалежного експерта, як наприклад, учасника команди квн молодшої ліги, виступаючого на розважальних майданчиках міста. Якщо ви з ним не знайомі, можна написати листа до оргкомітету міської команди квн із запрошенням взяти участь в суддівстві шкільного гумору.