Як замінити привід. несправний привід на машині.

Несправність шарніра рівних кутових швидкостей в автомобілях з переднім приводом на провідні колеса визначається досить просто. Достатньо повернути рульове колесо максимально в праву або ліву сторону і торкнути з місця машину. Якщо в цей момент почується тріск, що виходить від однієї або обох маточин коліс, то даний фактор свідчить про майбутню заміну приводу.
Вам знадобиться
  • - універсальний знімач;
  • - домкрат;
  • - опорна стійка;
  • - набір слюсарного інструменту.
Інструкція
1
Приводи передніх коліс, кожен окремо, складаються з внутрішнього та зовнішнього шарнірів рівних кутових швидкостей, з'єднаних валом з шліцами на кінцях.
2
Для проведення ремонту помістіть автомобіль на оглядову яму або естакаду. Потім за допомогою домкрата передня частина машини зі знятими колесами встановлюється на жорстких опорах, після чого откручиваются гайки кріплення підшипників маточин коліс.
3
Далі від стійки від'єднується кульова опора і наконечник рульової тяги. Вивільнену від кріплення стійку беремо руками за маточину колеса і різким ривком на себе стягаємо маточину з зовнішнього шарніра рівних кутових швидкостей.
4
Потім, відвівши стійку в сторону, щоб не заважала подальшій роботі, беремо в руку вал, а іншою рукою, постукуючи молотком по валу, витягаємо його з коробки зміни передач.
5
Видаливши несправний привід, замість нього встановлюємо нову запчастину. Аналогічним чином замінюється привід і на протилежній стороні осі.Сборка машини здійснюється в зворотній послідовності.