Як обшити самому кермо шкірою. самому кермо в шкіру.

Водій, якому багато годин доводитися управляти автомобілем, незалежно від сезону року, знає не з чуток, що таке пластиковий кермо , і який дискомфорт при водінні забезпечують спітнілі долоні рук. І якщо хоча б один раз йому пощастило керувати автомобілем, рульове колесо якого обшито шкірою, він зробить все можливе для того, щоб його кермо також володів подібним аксесуаром.
Вам знадобиться
  • - шкіра (бажано, автомобільна) - 0,5 кв.м,
  • - шевське шило,
  • - ножиці,
  • - швейна машинка.
Інструкція
1
У будь-якому кушнірські справі основа основ - форма. Обміряємо рульове колесо: довжину обода (по внутрішньому і зовнішньому діаметру), діаметр обода керма і відстань між спіцамі.На основі отриманих даних на папері робиться ескіз викрійки. В місцях майбутніх швів, по зовнішньому діаметру додайте 5 мм, а по внутрішньому - зменшіть 5 мм. Після чого макет майбутнього чохла на кермо виготовляється із тканини, але краще використовувати шкірозамінник.
2
Настав момент примірки. Наклавши макет чохла на рульове колесо, шилом на місці зшивається останній поперечний шов. Якщо удача супроводжувала заходу, і чохол задовольняє майстра, приступають безпосередньо до його виготовлення з основного матеріалу.
3
В тих же випадках, коли бажаного результату не вдалося досягти з першого разу, конфігурація викрійок коригується, а потім підігнані викрійки зшиваються по поперечним швах. Все, крім останнього шва, на якому прошивається тільки середина, а краю зшиваються виключно на кермі.
4
На фінішній стадії зшитий на машинці чохол накладається на рульове колесо. В першу чергу шилом зшиваються непрошитий краю останнього шва. Після чого приступають до зшивання внутрішніх країв чохла. Для даної процедури використовуються шило і шовкова або лавсановая нитка. Крок шва - 3-5 мм.