Як поміняти повітряний фільтр салону. Як поміняти фільтр салону ніссан.

Повітряні фільтри салону захищають системи обігріву, вентиляції та кондиціонування вашого автомобіля від пилу, бруду, запахів і сажі. Забруднене фільтр перешкоджає нормальному проходженню повітря і може стати причиною проблем з охолодженням салону автомобіля. Але найгірше, мабуть те, що брудний повітряний фільтр салону автомобіля може нашкодити здоров'ю дітей, літніх людей і тих хто страждає алергією або астмою. Повітряний фільтр салону необхідно міняти кожні 20 000 кілометрів або частіше: все залежить від умов експлуатації.
Вам знадобиться
  • - змінний фільтр
  • - набір гайкових ключів
  • - волога чиста ганчірка
  • - пилосос
Інструкція
1
Визначте, чи є у вашому автомобілі повітряний фільтр салону. У більшості машин такі фільтри присутні з 2001 року. Деякі європейські автовиробники почали їх використання з 1980-х років, а американські - з 1995 року.Для вирішення цього питання доцільно буде або зазирнути в інструкцію по експлуатації вашого автомобіля, або зв'язатися з місцевим дилером, які продають машини вашої марки, і проконсультуватися у нього.
2
Визначте місце розташування фільтра. У більшості автомобілів повітряний фільтр салону знаходиться або безпосередньо в салоні під торпедо, або під капотом. Знайти фільтр під капотом не складе особливих труднощів, а ось для того, щоб відшукати його в салоні автомобіля доведеться трохи попрацювати: найчастіше фільтр знаходиться за ящиком рукавички, так що вам доведеться його зняти, відкрутивши кілька гвинтів. За бардачком ви швидше за все виявите невелику пластикову кришку, що прикриває фільтр. Зніміть е і приступайте до заміни.
3
Вийміть використаний фільтр. Якщо ваш фільтр знаходиться безпосередньо в салоні, о для того, щоб його витягти, вам не знадобиться ніяких спеціальних пристосувань, хіба що викрутка, щоб підчепити край фільтра. Якщо повітряний фільтр салону у вашому автомобілі розташований під капотом, то можливо для того, щоб його витягти, вам доведеться зняти двірники або бачок склоомивача.
4
Очистіть місце для фільтра. Можна просто протерти нішу, де розташовується повітряний фільтр салону, вологою ганчіркою, або можна штатне місце для фільтра як слід пропилососити, щоб напевно позбутися залишків пилу і бруду.
5
Встановіть новий фільтр. Після того, як ви з цим впораєтеся, зберіть всі деталі, які довелося видалити на час установки, в зворотному порядку.