Як поліпшити якість тв.

Системи телевізійного мовлення, застосовувані сьогодні, не завжди задовольняють вимогам, що пред'являються глядачем до якості зображення. Фахівці в усьому світі невпинно працюють над підвищенням якості телевізійної картинки.
Інструкція
1
Нерідко при розгляданні телевізійного зображення на близькій відстані видна рядкова структура, іноді можуть спостерігатися спотворення квітів і деякі інші дефекти, які знижують чіткість по горизонталі і вертикалі. У підсумку чіткість зображення істотно поступається чіткості фотографічних знімків і сучасних кінофільмів. Пошук нових способів підвищити якість зображення обумовлений саме цими перерахованими недоліками.
2
Ще в 80-х роках минулого століття був прийнятий стандарт на цифрове кодування для студійної телевізійної апаратури, що стало принципово важливим кроком вперед в області телевізійного мовлення. Був сформований абсолютно новий підхід до розробки телевізійних систем, якому ще належить зробити вплив на майбутнє телебачення.
3
Інженери працюють над створенням просунутих систем телебачення, пропонують можливість прийняття окремих, але взаємопов'язаних багаторядкових стандартів на студійне обладнання, системи передачі даних і відтворюють пристрою. Практично ж всі розробки, що стосуються якості зображення, ведуться в трьох основних напрямках.
4
Перший напрям пов'язаний з використанням резервів сучасних телевізійних систем шляхом впровадження додаткової аналогової і цифрової обробки сигналу на передавальної і приймальні сторонах. Йдеться про вдосконалених версіях вже діючих систем, що дозволяє отримати зображення підвищеної якості.
5
Другий напрямок засноване на зміні системи передачі телевізійного сигналу по радіоканалу. Це допомагає поліпшити не стільки кількісні, скільки якісні характеристики прийнятого зображення. Забезпечується прийом зображення стандартної якості звичайним прийомним пристроєм, а також спеціальним приймачем, що дає зображення підвищеної чіткості.
6
Третій варіант розробок - використання багаторядкових телевізійних систем з набагато більшим, ніж у нинішніх стандартів, кількістю рядків і форматом кадру. Ці багатострокові системи вже отримали назву систем телебачення високої чіткості або високої роздільної здатності.