Як читати англійський текст.

Навчання будь-якій мові починається з постановки правильного вимови. Так як словниковий запас на перших етапах дорівнює нулю, то зазвичай першими кроками стає вивчення правил фонетики і читання. Англійська мова - не виняток. Хоча, звичайно, для отримання оптимальних результатів, розмовна мова треба починати вчити разом з фонетичними правилами.
Вам знадобиться
  • Запасіться підручником для початківців або знайдіть навчальний сайт з інформацією про фонетичних правилах англійської мови. Купуйте або скачайте аудіоматеріали, озвучені носіями мови.
Інструкція
1
Навчіться читати англійський алфавіт. Зверніть увагу на те, як вимовляються дзвінкі і глухі приголосні (в чому вони збігаються з російською мовою, наприклад, «d» - «д» і «t» - «т»). Це важливо, оскільки правильне вимова дозволяє розрізняти слова, на перший погляд схожі, але мають абсолютно різне значення. Наприклад, «bad» - це поганий, а «bat» - кажан. Потім переходьте до гласним.
2
Починайте читати склади і короткі слова. Деякі літери в поєднанні з іншими утворюють зовсім інший звук, ніж той, який ви вивчили під час читання алфавіту. Такі випадки доведеться вивчити окремо, але надалі ці знання перейдуть у режим автоматизму.
3
Вивчіть способи транскрипції звуків англійської мови. Надалі ці знання дозволять вам дізнатися, як правильно вимовити слово. У будь-якому словнику (як у книзі, так і в інтернеті) зазвичай після кожного англійського слова йде його транскрипція. А яндекс-словники, наприклад, дозволяють не тільки подивитися транскрипцію, а й прослухати, як звучить те чи інше слово.
4
В англійській мові, як і в російській, наголос може падати на будь-який склад. Користуйтеся транскрипцією, там обов'язково вказується, де саме потрібно ставити наголос.
5
Після того, як правила фонетики вивчені, можна перейти до читання англійських текстів . І тут важливу роль відіграє правильна інтонація і фразовий наголос. Кращий спосіб навчитися правильно читати великі тексти - це послухати англійського читця, а потім просто скопіювати його. Знайдіть аудіокнигу англійською і її ж в текстів ом форматі. Слухайте читця і слідкуйте за текстом.
Корисна порада
Слухайте пісні англійською, рекламні слогани, радіо - спочатку ви не зможете вловити їх сенс, але зате почуєте, як вимовляються окремі звуки, з якою інтонацією кажуть диктори, які фразові наголоси роблять. Не соромтеся їх копіювати.