Як провезти велосипед.

Сьогодні жодна людина не уявляє своє життя без транспорту. Одним з найпопулярніших засобів пересування вважається велосипед . Він має ряд переваг, з якими не можна не погодитися: зручність зберігання, простота в експлуатації, користь для здоров'я. Але є і проблеми, з якими стикається кожен велосипед ист, коли доводиться користуватися громадським транспортом, - як велосипед провезти.
Вам знадобиться
  • Велосипед
  • Спеціальний чохол або сумка
  • Ганчірочка для обтирання коліс
  • Спокій і тільки спокій
Інструкція
1
Провіз в метро. Перед входом «отстегните» переднє колесо, повісьте велосипед на плече або візьміть його в руки. Проходячи через турнікет, вам доведеться купити квиток не тільки на себе, а й на транспортний засіб, тимчасово що стало багажем. Так говорять правила метрополітену. Але в реальності ви можете і не брати квитка на велосипед , за це ніхто не оштрафує. Головне не котити його, а нести в руках. До речі, велосипед повинен бути чистим, щоб не забруднити пасажирів.
2
Провіз в вагоні поїзда. Якщо велосипед розбірний, то проблем взагалі не повинно виникнути. Складіть його, упакуйте в чохол. Відповідно до правил РЖД будь-яка людина може провозити з собою ручну поклажу за своїм квитком. Обов'язкова умова - чохол повинен бути чистим. Якщо ж велосипед не розбирається, його доведеться оформляти як додатковий багаж і поміщати в спеціальний багажний вагон. Процедура займе деякий час і обійдеться вам в додаткову плату.
3
Провіз в автомобілі. Під час автомобільної прогулянки велосипед , якщо він цілісний, можна прикріпити до багажника спеціальними кріпленнями. Розбірне транспортний засіб цілком поміщається в багажник.
4
Для провезення велосипед а в літаку необхідно буде здати його в багажне відділення. Але з багажем в аеропорту особливо не церемоняться, тому найкращим рішенням буде розібрати його повністю. До гвинтиків і педалей. Складіть всі деталі в зручну сумку, оскільки спеціальний чохол досить хисткий і може не витримати перельоту.
5
Правила провозу велосипед а в трамваї, тролейбусі і автобусі не регламентовані. Все залежить від наповненості салону і доброти кондуктора. Деякі контролери категорично не дозволяють входить в транспорт з велосипед ом, а інші навіть не беруть додаткової плати за провезення багажу. Пам'ятайте, що з кожним можна домовитися по-чоловічки, головне діяти чемно і спокійно.