Як зшити костюм людини-павука. Як намалювати людини павука.

Новий Uод - чудове свято, особливо для дітей. Якщо раніше улюбленими мультиплікаційними героями у дітей були червона шапочка, гноми та білочки, то тепер прийшов час супергероїв. Якщо ваші діти вже не хочуть бути ведмежатами і зайчатами на карнавальному балу, не зневіряйтеся. Значить, прийшов час шити костюм людини- павука для вашого хлопчика.
Інструкція
1
Якщо в гардеробі вашої дитини є чорна водолазка, то це значно полегшить вашу роботу. Якщо ні, то зшийте чорну водолазку зі вставками як в оригіналі з трикотажу з додаванням еластану і червоно-синє трико з такої ж тканини. Або зшийте комбінезон, комбінуючи тканини по викрійці костюм а.
2
Обшийте готовий костюм павутиною. Як це зробити? Купіть тонку гумку в срібній оболонці і приклейте або пришийте її вручну до готового костюм у. Якщо такий гумки немає, то намалюйте павутину самі акриловими фарбами. Символ павука виріжте з фольги і наклейте на костюм або зробіть аплікацію з тканини.
3
Наступним етапом виробництва костюм а людину- павука є ізготавліваніе маски. Виміряйте окружність голови і обличчя. Окружність голови прийміть за довжину майбутньої маски, а окружність особи - за її ширину. Намалюйте на папері і виріжте 12 однакових клинів, довжина яких дорівнює окружності голови, а ширина в свою чергу - окружності особи. Перенесіть викрійку на тканину і виріжте. Зшийте клини між собою. На потилиці, тобто ззаду, ушийте блискавку. Намітьте і зробіть прорізи для очей, ушийте туди прозору тканину і обробіть зрізи. Маску також обшийте сріблястою гумкою або розмалюйте акриловими фарбами, щоб вийшла павутина.
Корисна порада
Матеріал для маски повинен бути такий же, як і для костюма. Нехай це буде стрейчевий трикотаж, щоб він щільно облягав фігуру дитини. Маску можна також спробувати зробити на напівпрозорої основі або иа плетеної тканини - тоді не потрібно буде зображати на тканини павутину. Необхідно буде лише забарвити маску у відповідні кольори.