Як встановити дзеркала заднього виду.

Дзеркало заднього виду - важлива деталь в машині, від якої безпосередньо залежить не тільки ваша власна безпека на дорозі, але і безпека оточуючих вас автомобілістів і пішоходів. Погано налаштоване дзеркало - це як поганий зір. Підійдіть до встановлення та налаштування дзеркала з відповідальністю і це здорово допоможе вам на дорозі.
Інструкція
1
Сучасні дзеркала заднього виду можна розділити на три типи: До першого типу відносяться прості дзеркала. Це звичні дзеркала всередині салону і у бічних передніх стекол. Є дзеркала зі світлодіодами. Їх встановлюють на великі машини, наприклад, на вантажівки, які пересуваються частіше вночі, ніж вдень. Світлодіод не так покращує якість зображення в дзеркалі, скільки дає можливість зустрічним автомобілям визначити габарити вашої машини. І третій тип - це дзеркала з вбудованими відеокамерами. Такі дуже зручні для початківців автолюбителів і тих, хто воліє джипи і позашляховики. Очевидно, що кожен тип дзеркал має свої особливості при установці.
2
Просте салонне дзеркало заднього виду перед установкою приміряйте до скла, можна скористатися двостороннім скотчем. Ваше завдання знайти таке місце на склі, де дзеркало дасть максимально повний обсяг виду .
3
Позначте хімічним олівцем або нестійким маркером місце кріплення.
4
Зніміть плівку з заводського кріплення на дзеркалі і щільно притисніть дзеркало до скла. Не варто налаштовувати дзеркало відразу, почекайте не менше півгодини.
5
Дзеркала зі світлодіодами встановлюються аналогічно, а ось установку і регулювання дзеркал з камерами варто довірити майстрам салону. По-перше, камера вимагає додаткової проводки і настройки, по-друге, регулювати таке дзеркало потрібно вдвох.
6
При регулюванні бічних дзеркал для початку сядьте за кермо. В поле зору дзеркала повинен бути лівий край заднього бампера. При правильному налаштуванні мертвих зон у вас не буде, а огляд буде максимальним.
7
Щодо установки параболічних дзеркал все дещо суперечливе. Огляд таке дзеркало істотно збільшить, але важко буде визначити відстань до об'єкта. Треба буде звикнути до нього, перш ніж активно використовувати.
Начинающему автолюбителю здається, що регулювання дзеркал не представляє ніякої труднощі і не може зайняти багато часу. Однак слід пам'ятати, що від правильного налаштування дзеркала заднього виду в чому залежатиме безпека водіння. Добре відрегульовані дзеркала забезпечують хороший огляд і допомагають прийняти вірне рішення у важкій дорожньої ситуації.
Інструкція
1
Сядьте на місце водія. Злегка нахиліть голову до лівого плеча. Тепер почніть виконувати регулювання бокового дзеркала так, щоб ви змогли добре бачити край заднього бампера з лівої сторони автомобіля.
2
Аналогічним чином налаштуйте друге дзеркало, щоб зробити огляд оптимальним. Орієнтуйтеся при цьому на правий край заднього бампера. Подібна регулювання знижує огляд «мертвої зони» до мінімуму, тобто ви завжди зможете бачити, що за маневр виконують ззаду вашого автомобіля інші учасники руху.
3
Настройку стандартного внутрішнього дзеркала, розташованого в салоні, зробіть так, щоб центр огляду збігався з центром заднього скла машини.
4
Щоб збільшити огляд задніх кордонів автомобіля, встановіть в салоні спеціальне параболічне дзеркало. Воно кріпиться вище штатного салонного. До параболическому дзеркалу знадобиться звикнути, оскільки воно трохи спотворює зображення, одночасно збільшуючи видимість обстановки позаду автомобіля.
5
Переконайтеся, що дзеркала, що забезпечують огляд заднього виду, налаштовані правильно. Ідеально, коли бічні дзеркала спільно з внутрішнім дзеркалом дають вам повний вид дорожньої ситуації навколо автомобіля. Відкоригуйте пристрої огляду так, щоб при перегляді не виявлялися так звані «сліпі зони».
6
Використовуйте для остаточної перевірки регулювання огляду допомогу напарника. Попросіть його повільно обійти автомобіль, дотримуючись дистанцію до нього не більше двох метрів. При цьому супроводжуйте людини поглядом у дзеркало заднього виду, перебуваючи на сидінні водія. Якщо регулювання виконана вірно, то при пропажі зображення в бічному дзеркалі воно тут же з'являється на дзеркалі, розташованому в салоні.
7
В ході експлуатації автомобіля періодично перевіряйте, наскільки добре дзеркала забезпечують огляд. Якщо настройка збилася, постарайтеся при першій же можливості відкоригувати положення дзеркал за наведеною вище схемою.