Як перевірити пам'ять відеокарти. Як перевірити кількість відеокарт на ноутбуці.

Всім відомо, що при покупці відеокарти в магазині ми можемо розраховувати на певний строк, під час якого маємо можливість повернути відеокарту по гарантії, якщо раптом виявляться якісь неполадки. Але що робити, якщо відеокарта купується з рук? Тоді повернути нове придбання ставати проблематичним. Слідування розміщеним нижче інструкціям, певною мірою, допоможе уникнути деяких неприємностей.
Вам знадобиться
  • - програма FurMark
Інструкція
1
Існує величезна безліч програм для тестування комп'ютерного заліза. Але всі вони відрізняються за якістю результатів. Певну репутацію заслужила програма FurMark, їй користуються багато досвідчені тестери. При тестуванні за допомогою цієї програми крутити бублик потрібно доти, поки графік температури не вийде на пологий ділянку.
2
Відповідно, якщо за час тестування не виявилося артефактів і не було зависань, з певною впевненістю можна сказати, що стабільність відеокарти в нормі. Правда, як ви розумієте, ця впевненість не може бути стовідсотковою.
3
Пам'ять відеоадаптера краще тестувати окремо, в якості додаткової перевірки. Для даного тесту підійде програма VMT. Взагалі чим більше тестів, тим з більшою впевненістю можна сказати, наскільки добре купують відеокарта.
4
Стабільність роботи відеокарти залежить від температури, до якої вона нагрівається під час роботи. Для відеокарт, розташованих у нижній і середній категорії, нормальним вважається температура в межах 80 ° С. Для так званих елітних адаптерів ця планка піднімається ще на кілька градусів. У кожному разі перевищення позначки в 90 ° С вважається ненормальним. Виняток становлять тільки дуже потужні графічні прискорювачі. Природно, що потужної вважається відеокарта тільки для поточного часу. З часом все застаріває, і можна з упевненістю сказати, що дана відеокарта не буде вважатися потужною.