Як відремонтувати човен.

Човен під час виїздів на риболовлю може проколотися, прорізатися, подряпатися, зрізати полімерний шар. Такі пошкодження ПВХ слід своєчасно усувати, щоб човен служила довго. Якщо розміри отвору не перевищують 10 мм, або розміри розрізу не довше 100 мм, то човен можна відремонтувати за допомогою ремонтного комплекту.
Вам знадобиться
  • Човен
  • Ремонтний набір для човна
Інструкція
1
Перш, ніж ремонтувати човен , потрібно з'ясувати всі місця пошкоджень щоб відремонтувати їх відразу все. Невеликі пошкодження визначаються при звичайному огляді. А дрібні пошкодження знаходяться за допомогою мильного розчину. У місці пошкодження з'являються бульбашки повітря, які стають видні, завдяки мильній плівці.
2
Після того, як всі місця визначені, потрібно ретельно просушити місце пошкодження. Місце пошкодження і область навколо нього обов'язково потрібно знежирити ацетоном. Ні в якому разі не можна зашкурівают поверхню полімерного шару тканини!
3
Потім потрібно приготувати латку на пошкодження. Розміри латки повинні бути більше пошкодження на 30-40 мм у всіх напрямках. Краї латки повинні бути закруглені по контуру. Після цього потрібно знежирити латку ацетоном.
4
Існує два способи приклеювання латки. Для склеювання першим способом потрібно нанести на обидві поверхні по два шари клею з проміжною сушкою протягом 10-15 мінут.Затем через 5-10 хвилин після підсихання клею латку потрібно докласти на область пошкодження і притискають на жорсткій рівній поверхні.
5
Другий спосіб приклеювання трохи складніше, але прочнее.Для цього потрібно висушити другий шар клею до втрати липкості, потім покласти латку і підігріти місце ремонту феном. Клей повинен активуватися, злегка подплава (довести його до температури поверхні 50-70 ° С). Після цього латку потрібно прикатать з великим зусиллям, звернувши увагу, щоб не з'явилися складки.
Зверніть увагу
Дотримуйтесь техніку безпеки і не використовуйте для підігріву клею відкриті джерела вогню!
Корисна порада
Клей з ремонтного набору токсичний і неприємно пахне, тому ремонтувати човен слід на відкритому повітрі або у вентильованому приміщенні.