Як прикрасити пироги з дріжджового тіста. Прикраса пирогів з дріжджового тіста.

Ароматний домашній пиріг може бути не тільки смачним, але і красивим. Для цього знадобиться лише трохи фантазії. Для фігур і плетених елементів необхідний невеликий навик, але і з цим завданням можна впоратися.
Інструкція
1
Вирізати за допомогою форм або самостійно фігурки з тесту . Для цього розкачайте пласт тесту , товщиною 3-4 мм. і за допомогою ножа або форм наріжте фігурок, це можуть бути сердечка, пташки, листочки, гілочки, все, що завгодно-це залежить від вашої фантазії.
2
Різні посипання. На прилавках магазина можна знайти різноманітні посипання для прикраси випічки. Це і різнокольорові намистинки, підфарбований цукровий пісок, фігурки.
3
З натуральних посипань ви можете використовувати мак, цукрову пудру, товчені горіхи, родзинки, какао, шоколад, різні ягоди і фрукти.
4
Солодкі булочки можна прикрасити обсипкою з борошна, цукрового піску і вершкового масла. Для цього розітріть масло з борошном і цукром. Повинні вийти крихти. Посипте цими крихтами виріб, перед тим як відправити його в духовку.
5
Відкриті пироги прикрашають плетеними і звичайними смужками з тесту , трояндами і різними ліпними фігурками. Скрутіть шматок тесту в тонкий джгут, діаметром 1 см. І переплетіть два джгута між собою, якщо розкачати джгут тонше, то можна сплести косу і нею прикрасити ваш пиріг.