Як прибрати синці і набряки.

Як правило, людині, яка має синяки або нездорову набряклість під очима, приписують зловживання спиртними напоями. Насправді ж, причиною припухлості, багряної синюшности, кіл під очима може бути все що завгодно: недосип, захворювання нирок та інше.
Інструкція
1
Перш ніж спробувати ліквідувати симптоми - слід відшукати причину їх появи. Це - аксіома. Причиною появи синців та набряків під очима є накопичення рідини в тканинах. В свою чергу, причиною такого набряку може бути низька якість сна.Еще одна причина - вікові зміни. Третьою ж причиною є різні захворювання ШКТ, нирок, нервової системи, серця, а також алергічні реакціі.Соответственно, для того щоб ліквідувати наслідки - слід локалізувати і усунути причину. Як правило, з усуненням причини через короткий час зникають і слідства. Якщо синява і набряки під очима - ваші постійні супутники, то це привід для візиту до лікаря. Ну а якщо ескулапи не знайдуть внутрішніх причин вашого несвіжого виду - слід уважніше придивитися до можливих зовнішніх причин.
2
Чи правильно ви спите? Правильним положенням для сну є те, при якому голова знаходиться вище рівня тіла. При цьому (увага!) Заломів в шийному відділі хребта бути не повинно. Тобто, оптимальною висотою подушки є висота 10-15 см. Чи достатньо ви спите? Час сну суто індивідуально. І про те, висипаєтеся Чи особисто ви чи ні, слід судити по вашому стану протягом дня. Чи немає сонливості, чи не хочеться прилягти подрімати, не плаває чи туман в голові? При цьому потрібно враховувати, що в період короткого світлового дня (кінець осені, зима, рання весна) людині необхідно більше часу на сон.Много Чи у вашому житті стресів? Стреси, перевтоми також можуть бути причиною набряклості і синців. Зловживаєте ви алкоголем, соліннями і гострими стравами? Все вищеперелічене призводить до утворення набряків нижніх век.Достаточно ви буваєте на свіжому повітрі, чи приймаєте вітаміни? Якщо відповідь «ні» - то не дивуйтеся, що ваше обличчя реагує на руйнівний спосіб життя болючим виглядом.
3
І, нарешті, кілька рецептів позбавлення від набряклості і кіл під очима. Хорошим засобом є чайні пакетики. Покладіть на повіки вологі пакетики спить чаю, а через 15 хвилин зніміть і промийте очі теплою водой.Хорошо допомагають магазинні косметичні креми від набряків. Але перед покупкою уважно прочитайте етикетку. У препараті від набряків, як правило, утримуватися колаген, гілауроновая кислота, марганець, натуральні інгредієнти (кофеїн, екстракт зеленого чаю і інші) .Візіт до косметолога і спеціальний масаж - теж відмінний засіб від набряків під очима. Масаж сприяє відтоку зайвої рідини з місць її скопленія.Наконец, крижані маски. Це спеціальні подушечки з гелем, які заморожують в морозилці, а потім на кілька хвилин прикладають до набряклим століттям.
Зверніть увагу
Варто пам'ятати, що часто причиною кіл під очима є куріння. Організму просто не вистачає кисню і вітаміну C (його нестачею страждають всі курці). Якщо ви курите, кидайте. Прямо зараз.
Корисна порада
коричневе забарвлення кіл під очима може свідчити про хвороби кровообігу, жовтувата - про проблеми з жовчним міхуром і печінкою, розоватая - про захворювання сечовивідних шляхів.