Як виїхати жити в італію.

Той, хто зібрався переїхати в Італію , повинен насамперед ознайомитися з законами в'їзду та виїзду, а потім вже вивчити італійську кухню, традиції та культуру. Що потрібно для того, щоб виїхати в цю європейську країну?
Інструкція
1
Почнемо з того, що дипломи про освіту в Росії в Італії не котируються. Тому, навіть маючи вищу освіту, вам навряд чи запропонують там працювати за фахом. Для жінок? це в основному няня або доглядальниця, для чоловіків? фізична робота, така як вантажник, носильник та інше. Таким чином, без зв'язків або особливих підстав на поїздку, приїхавши жити в Італію , ви побачите вже не з боку життя гастарбайтера.
2
Інша справа? вийти заміж за італійського чоловіка або одружуватися на італійці. В такому випадку вам проте можуть відмовити у візі. Заява на її оформлення завжди можна подати в посольстві в Москві.
3
Найоптимальніше рішення? придбати візу по навчанню. Але для цього вам, природно, знадобиться знання мови.
4
Як і в інших країнах, в Італії існує безліч програм для студентів, школярів і работніков.Напрімер, якщо ви плануєте працювати в цій країні, зайдіть на сайти будь-якої міжнародної компанії, заповніть анкету, пошліть запит і чекайте. Якщо роботодавець зацікавиться вашою пропозицією, він може посприяти оформленню ваших документів. В такому випадку вам видадуть візу по роботі, яку доведеться продовжувати в Росії по її закінченні.
5
Маючи родичів в Італії, вам взагалі не складе особливих труднощів отримати вид на проживання і переїхати туди всією сім'єю.
6
Для того, щоб нічого не упустити, правильно оформити документи, отримати дозвіл і візу, зверніться до фахівців. Законодавство у сфері виїзду за кордон та в'їзду в країни Європи постійно змінюється. І тільки фахівці зможуть вам докладно описати ваші шанси і можливості.