Як підключити принтер до локальної мережі. налаштувати підключення по локальній мережі принтера.

У нашій країні переважна число офісів - невеликі. В них стоять кілька комп'ютерів, і є один або два принтера . Виділеного сервера немає і не намічається в майбутньому. Роль файлового обмінника грає найпотужніший комп'ютер з усіх наявних. Ваша задача налаштувати всю цю мережу і комп'ютери так, щоб всі могли друкувати з цього принтера .
Інструкція
1
Перший спосіб. Можна підключити принтер до одного комп'ютера в мережі, причому можна і не до найпотужнішого і просто дозволити всім загальний доступ. Це найпростіший і найдешевший спосіб. Він хороший для дуже маленьких офісів, де стоять штук 5 комп'ютерів, і всі сидять в одному кабінеті. Але у нього є один істотний недолік. Комп'ютер, до якого підключений цей принтер, завжди повинен бути включений. В іншому випадку ніхто нічого не зможе роздруковувати.
2
Потрібно налаштувати загальний доступ. Припустимо, що у вас встановлена операційна система Windows XP. Зайдіть в Пуск - Панель управління - Принтери і факси.
3
Клацніть правою кнопкою миші по встановленому принтеру і виберіть в меню «Властивості».
4
На вкладці «Доступ», натисніть кнопку «Загальний доступ до даного принтера" і натисніть "ОК". На значку має з'явитися зображення руки. Якщо вона з'явилася, то значить принтер отримав загальний доступ.
5
Тепер потрібно налаштувати цей принтер на всіх інших комп'ютерах мережі. Зайдіть в «Пуск - Панель управління - Принтери і факси».
6
Запустіть майстер підключення принтера і вкажіть на мережевий принтер. Для цього виберіть вікно принтерів, і система сама знайде потрібний принтер.
7
Далі дайте згоду на установку драйверів і пробуйте роздрукувати пробну сторінку.
8
Другий спосіб. Підключення до мережі спеціального мережевого принтера . Його потрібно один раз налаштувати і можна не чіпати. Такі схеми працюють по кілька років. Навіть якщо він зламається, то його можна просто замінити і налаштувати тільки принтер. При першому способі, якщо зламається комп'ютер, доведеться перепідключатися принтер, перенастроювати його на всіх комп'ютерах в мережі.
9
При підключенні другим способом виконуємо все те ж саме, тільки в майстрові підключення прописується повний шлях до принтера. Також можна скористатися додатковими програмами, які входять в комплект принтера . Це навіть зручніше, оскільки дозволяє більш точно налаштувати принтер.