Як прикрасити будинок на народження дитини.

Народження дитини - справжнє диво. І очікування є по-справжньому хвилюючим моментом. При підготовці до зустрічі з майбутнім членом родини батьки витрачають багато сил. Багато хто не зупиняються просто на купівлі ліжечка та одягу для малюка. Батьки роблять перестановки в кімнаті і навіть ремонт. Що ж дійсно необхідно для зустрічі з новонародженим?
Вам знадобиться
  • - яскраві кульки;
  • - іграшки.
Інструкція
1
Перш за все, проведіть будинку генеральне прибирання з використанням тільки призначених для дітей коштів (їх зараз безліч у продажу) або звичайного мила. Протріть мильною водою всі доступні поверхні, навіть ті, куди ви давно або взагалі ніколи не заглядали.
2
Домашніх улюбленців краще віддати комусь із родичів, хоча б на час. Від будинку шніх тварин дитина може страждати алергією.
3
Головне місце для дитини - це його ліжечко. Тому прикраса квартири почніть саме з неї. Насчет покупки ліжечка слід подбати заздалегідь, так як від нових меблів може виходити стійкий запах, який обов'язково необхідно вивітрити мінімум протягом двох тижнів.
4
Навколо ліжечка розвісьте кульки. Привертати увагу дитини і створювати святковий настрій будуть яскраві іграшки. Але тільки слід бути акуратним. Якщо ви дістали з шафи старі іграшки, то їх обов'язково необхідно обробити. Виперіть їх, прокип'ятіть, гарненько провітріть на балконі. М'яких іграшок краще купуйте не багато, перший час вони не знадобляться. Купуйте брязкальця, підвісні мобілі.
5
Всю квартиру прикрасьте яскравими кульками і рюшами. Все-таки це ваш загальний сімейне свято. Покупці кульок приділіть час і увагу. Якщо вони будуть поганої якості і стануть постійно лопатися, це може налякати малюка.
6
В такий день не забудьте про молодій мамі. Їй довелося пройти нелегкий шлях виношування і народження дитини. Для неї придбайте квіти, приготуйте смачний святковий обід. При його приготуванні пам'ятайте, що жінці, яка годує груддю, можна вживати тільки обмежений список продуктів.