Як прибрати шум в скайпі. Як прибрати шум мікрофона в скайпі.

Сьогодні майже кожен інтернет-користувач якщо навіть і не користувався програмою Skype, то хоча б чув про неї. Скайп дозволяє робити дзвінки з комп'ютера на комп'ютер, а також телефонувати з домашнього ПК на мобільні та стаціонарні телефони. Однак бувають випадки, коли якість звуку при розмові зі співрозмовником відчутно страждає. Постараємося розібратися в причинах погіршення звуку та їх можливих шляхах усунення.
Вам знадобиться
  • - уміння працювати зі своїм диспетчером звуку.
  • - навик використання програми звукозапису в Windows або іншої ОС.
  • - уміння перевірити настройки звуку в скайпі.
  • - навик перевірки налаштувань звуку в середовищі своєї операційної системи.
Інструкція
1
Отже, причин шуму в скайпі може бути декілька. Перше, що треба усвідомити, що сама програма Skype в ході своєї роботи шуми генерувати не може. У 99% випадків погіршення зв'язку відбувається з вини користувачів.
2
Перша причина - неякісне інтернет-соедіненіе.Хоть скайп і не вимагає потужного каналу зв'язку, все ж може трапиться і таке, що для цієї програми у Вас виявиться занадто «слабкий» інтернет. Єдине, що тут можна порадити - змінити провайдера або перейти на інший тариф.
3
Друга причина - несправне обладнання (фізична несправність) .Проверьте ваш мікрофон на несправності. Використовуйте будь-яку програму звукозапису і прослухайте, що вийшло на виході.
4
Можна скористатися стандартними засобами системи. Наприклад, в Windows XP шлях до звукозаписної програми виглядає наступним чином: «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Розваги» - «Звукозапис».
5
В Windows 7 програму звукозапису знайти ще простіше - відкрийте панель «Пуск» і в поле для пошуку вбийте слово «звукозапис». Здійснивши пошук, ви швидко знайдете цю корисну утиліту.
6
Якщо на запису звуку чутні шуми або скрипіння, то розбиратися треба з самим мікрофоном. Якщо на даний момент немає ніякої можливості замінити його на справний, спробуйте обкласти мікрофон поролоном або надіти на нього хутряної кульку (як у відео-репортерів).
7
Також стежте за тим, щоб мікрофон при розмові розташовувався від вашого рота НЕ далі зони своєї чутливості. Якщо при розмові мікрофон занадто далеко, то в цьому випадку можуть виникати перешкоди. Іноді достатньо сильні.
8
Третя причина - несправність в програмному обеспеченіі.Еслі мікрофон справний, а якість звуку все одно не на висоті, спробуйте перевстановити драйвера звукової карти, що йдуть в комплекті з драйверами для материнської плати. Мало що.
9
Якщо у Вас драйвера від фірми Realtek (дана фірма зустрічається в більшості випадків), то в панелі управління звуком виберіть вкладку «Мікрофон», спробуйте включити «Придушення шуму» і «Придушення луна». Ті ж самі дії ви можете попросити зробити вашого співрозмовника, якщо чуєте шум з його боку.
10
Також ви можете спробувати знизити чутливість свого мікрофона. В скайпі це можна зробити наступним чином. Зайдіть в пункт меню «Інструменти» - «Налаштування» - «Налаштування звуку». У вікні ви побачите пункт «Мікрофон». Перевірте, щоб гучність була встановлена в розумних межах. Або поставте галочку «Дозволити автоматичне налаштування мікрофону». Спробуйте що-небудь сказати в мікрофон. Навпаки поля «Гучність» ви побачите результати роботи мікрофона.
11
Крім того, Ви можете перевірити рівень гучності записи в настройках звуку для своєї відеокарти. У випадку з драйверами від Realtek - зайдіть на вкладку «Мікшер» і перевірте рівень звуку для повзунка «Запис».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tsIMn_eaev8
Корисна порада
Залежно від встановленої звукової карти вищенаведені настройки можуть відрізнятися. Тому при виникненні проблем використовуйте керівництва саме для свого обладнання і ПЗ. Пам'ятайте, що сам скайп не псуватиме вашу зв'язок. Причина, швидше за все, криється на вашому боці.