Як обшити коробку.

Якщо у вас під ліжком є старі картонні коробки з різними дрібницями, то зараз саме час дістати їх і зробити зручні і красиві шкатулки. Потрібно просто обтягнути коробки тканиною, підібраною за кольором до вашого інтер'єру.
Вам знадобиться
  • Тканина
  • Синтепон
  • Клей
  • Нитки
Інструкція
1
Для того, щоб обшити коробку , потрібно спочатку підібрати тканину. Тканина найкраще брати щільну, але не важку. Тонкі і слизькі тканини краще не брати, вони складні в роботі.
2
Після того, як тканина вибрана, потрібно перевірити, чи залишаться плями від клею. Для цього потрібно нанести клей на клаптик тканини і дати йому висохнути. Якщо плям не залишилося, можна приступати до подальшої роботи.
3
Потім потрібно розкроїти тканину. Після вимірювання коробки потрібно додати припуски на шви приблизно по 2,5 см до зовнішніх краях і викроїти прямокутник такого розміру. Потім потрібно виміряти дно коробки, потім відняти з усіх боків по 1 см і викроїти прямокутник отриманого размера.На верх коробки викроюємо синтепон, щоб зробити так звану кришку. Згодом ми обошьем кришку тканиною.
4
Потім на кришку потрібно нанести клей і приклеїти розрізаний синтепон. А потім накладаємо тканину наверх і акуратно прошиваємо наскрізь синтепон і тканина разом з кришкою. Якщо є тасьма-бахрома, можна декорувати кришку такий тасьмою.
5
Після цього потрібно обтягнути бічні сторони коробки. Потрібно намазати клеєм одну довгу бічну сторону коробки. Потім тканину акуратно прикріплюється, але припуски залишаються. Потім по черзі потрібно обклеїти всі бічні сторони. Наприкінці припуски підвертаються і приклеюються. Після цього потрібно нанести клей на дно коробки і приклеїти викроєне дно з тканини.
Корисна порада
Квадратні коробки обшивати легше, ніж круглі.