Як встановити паркан із профнастилу. прожіліни для дачного будиночка.

Свій будинок будь-який господар може назвати своєю фортецею А будь-яка фортеця починається з кріпосної стіни. В наш час цією стіною є паркан . Його конструкцію (глухий або прозорий), а також матеріал можна вибирати, виходячи із загального оформлення ділянки, будинки. Останнім часом профнастил для цих цілей використовується все частіше.
Інструкція
1
Якщо в оформленні вашого будинку був використаний профлист, логічно зробити з нього і огорожу. Зупинившись на цьому варіанті, ви вирішите всі основні завдання, які повинен виконувати паркан : - огородження від проникнення на територію сторонніх осіб та тварин; - простота виготовлення; - відносна дешевизна; - широкий колірний діапазон і мінімальні витрати на його зміст при подальшій експлуатації (не буде потрібно додаткових вкладень на сезонну фарбування, ремонт).
2
Будівництво починайте з земляних робіт. Вітрове навантаження від паркан а з профнастилу дуже серйозна і тому опори, які потрібно розмістити по периметру ділянки, повинні бути надійно закріплені. Глибина ям під стійки може доходити до 150 см. Не забудьте спочатку переконатися в тому, що на цій глибині відсутні будь-які комунікації. Переконавшись, що роботи безпечні, приступайте до виготовлення ям під стійки. За допомогою звичайного бура (ручного або механічного) просвердлите в землі отвори завглибшки 0,9-1,5 м. Відстані між ними повинні бути 2-2,5 м.
3
Опори виготовте з труби (діаметром не менше 60 мм) або профільного «квадрата». Заготовлені металеві стійки встановіть у зроблені ямки, попередньо підсипавши в них щебінь. Стійки розташуйте по периметру огороджуються території, розбивши його на ділянки з однаковим рельєфом місцевості. Висоту регулюйте товщиною шару щебеню, що засипається в отвори. Опори вирівняйте по вертикалі і забетонують.
4
Залежно від висоти встановлюваного паркан а, виберіть кількість поперечних прожілін, до яких буде кріпитися профлист. При висоті паркан а заввишки до 2-х метрів цілком достатньо встановити на один проліт 2 прожіліни. Виготовте їх з профільного квадрата або прямокутника з товщиною стінок не менше 3 мм.Сваркой прикріпіть прожіліни до встановлених металевих опор. Покрийте опори і прожіліни ґрунтовкою.
5
Профлист встановіть впритул до прожілінам на відстані 5-10 см від землі. Через «хвилю» просвердлите отвори в ньому і стінці профільного квадрата прожіліни. Через просвердлені отвори закріпіть лист саморізами або заклепками. Зазор між нижнім краєм аркуша і землею найкраще заповнити кладкою з цегли або натурального каменю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=y_JFcNqR2RQ
Корисна порада
- При установці опор, приварке до них прожілін обов'язково використовуйте схил і рівень; - Стійки забору, щоб уникнути попадання зайвої вологи, закрийте декоративними «ковпачками».