Як привчити собаку до намордника.

Відповідно до законодавства, власник собаки зобов'язаний вигулювати свого вихованця тільки в наморднику і на повідку. Але, напевно, немає такої собаки, яка одразу ж поставилася спокійно до необхідності носити намордник. Це значить, що ваша перша задача в тому, щоб привчити собаку не пручатися, коли на неї його надягають.
Вам знадобиться
  • - намордник
  • - ласощі
Інструкція
1
Щоб привчити собаку до наморднику було простіше, обов'язково необхідно підібрати його за розміром. Намордник не повинен звалюватися або ж бовтатися на голові собаки, але в теж час потрібно, щоб вона могла в ньому при бажанні попити, вивалити мову, коли їй жарко.
2
Коли ви підібрали комфортний намордник, можна приступити до привчання. Спочатку потрібно домогтися, щоб собака познайомилася з новим предметом. Дайте собаці понюхати його, проте ні в якому разі не перетворюйте намордник в іграшку. Використовуйте намордник, як мисочку, поклавши всередину найулюбленіше собаче ласощі, щоб вона діставала його, засунувши ніс вглиб намордника. Коли собака виконає цю дію, обов'язково похваліть її, приголубте. Так потрібно робити кілька днів, щоб з появою намордника у собаки виникали приємні асоціації. Коли собака звикне, що з намордника можна дістати щось смачне, можна приступити до наступної стадії навчання.
3
Коли собака засуне ніс в намордник, щоб дістати звідти ласощі, швидко накиньте ремінець на голову і тут же через отвір в наморднику дайте їй ще шматочок, залишивши на кілька секунд його на голові. Повторіть це ще кілька разів, збільшуючи час.
4
У більшості випадків цього достатньо, щоб ваша собака почала спокійно відноситься до нового предмета. А якщо ви будете перед прогулянкою щоразу надягати на неї намордник, то через деякий час ваша собака сама буде приносити його вам, знаючи, що тільки так вона потрапить на вулицю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QWXddzM-7gw
Корисна порада
Привчити собаку до намордника можна в будь-якому віці, але краще це робити коли їй 5-6 місяців, так як дорослої собаці ця наука дається важче.