Як спускати петлі.

В'язана одяг завжди була і, ми з упевненістю можемо сказати, що буде в моді. З ниток можна творити чудеса, отримуючи різні візерунки на нарядах, і придумувати різноманітні форми вишивки. У даній статті ми більш детально розглянемо, як спускати петлі, і для чого це потрібно.
Інструкція
1
Петлі можна спускати по-різному в кожному з випадків. Так, для того, що б при в'язці отримати вертикальні доріжки, необхідно пов'язати потрібну деталь до самого верху, після чого петлі спускаються вниз, утворюючи за собою при розпусканні красиву ажурну дорожечку.
2
Для того, щоб спустити петлі для отримання горизонтальних доріжок потрібно в'язати петлі в одному ряду з накидом, від кількості таких накидов і залежатиме висота петлі після того, як ви почнете її розпускати.
3
У наступному ряду необхідно спустити накиди, витягаючи петлі, а потім вже в'язати петлі по потрібному візерунку з витягнутих петель.
4
Крім цього існують і інші способи спускати петлі.Так, спускати петлі можна і простішими способами. Приміром, в потрібному місці в особовому ряду набирається накид, а в виворітного ряду він просто скидається непровязивая. Спускати при цьому можна стільки петель (рядів), скільки потрібно по узору вашого вироби або за його довжині.
5
Отримати досить незвичайний і красивий малюнок можна шляхом додавання петлі, а потім її спускання. Однак при цьому слід мати на увазі те, що такий спосіб порушить цілісність петель, приблизно на 2 -3 ряду нижче від виконаної петлі. Тому слід в'язати петлі з обох сторін від розпускають петлі туго схрещеними, щоб ущільнити краю.
6
Візерунок «дощик» виглядає дуже ефективно і красиво на лицьовій стороні і розташовувати такий малюнок можна хаотично по всьому виробу. Однак при цьому слід дуже уважно вважати петлі, що б бува не спустити непотрібну.
7
Пам'ятайте, перш ніж почати в'язати сам виріб зі спущеними петлями, спочатку спробуйте зробити це на зразку невеликого розміру, після чого приблизно подивіться наскільки змінився розмір полотна при спуску петель і тільки потім робіть розрахунки по своєму виробу.
8
Спустити петлі можна як за допомогою спиці, так і за допомогою спеціального гачка.