Як провести випускний вечір.

Випускний вечір залишається в пам'яті у кожного учня або студента, тому його провести хочеться в дружній і веселій атмосфері. Створити таку атмосферу в силах самих випускників, а для організації виїзного заходу потрібно звернутися до наступних рекомендацій.
Інструкція
1
Випускникам слід спільно вирішити, яке місце вибрати для святкування після офіційної програми. Одні люблять галасливі закладу, щоб і потанцювати і в веселих конкурсах взяти участь, а іншим затишніше посидіти в тихому ресторані під джазову музику. Для того щоб прийти до остаточного рішення, слід скласти список запропонованих закладів, проголосувати за кожне - хто «за», хто «проти» і за статистикою позитивних відповідей віддати перевагу одному із закладів.
2
Проведення випускного вечір а в рідній школі або інституті сприяє камерній обстановці заходи. В актовій залі можна обладнати стерео систему, щоб музика звучала голосніше, немов на живому концерті. На стінах слід повісити саморобні газети з фотографіями учнів протягом декількох років. За накритим столом обов'язково вимовити тост вчителям, добре перекусити і відправитися в танок. Плюсом даного варіанту проведення випускного є близькість до будинку. Якщо випускник втомився, то в будь-який час зможе самостійно покинути свято і піти додому відпочивати.
3
Бюджетний варіант святкування випускного вечір а передбачає виїзд на природу з шашликами, мангалом і спортивними іграми. Зрозуміло, що даний захід слід організувати вранці, а значить наступного дня після вручення диплома або атестата. На природі можна розкріпачитися, пограти в ігри, як наприклад, у футбол або волейбол, і вдосталь наговоритися з друзями.
4
Святкування випускного вечір а на теплоході чревато залежністю від погодних умов. В цьому випадку потрібно не забути захопити з собою теплі речі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6yktYnO7Rkw
Випускний вечір в школі - не тільки веселе, але і досить серйозний захід, який стає останнім у дитячого життя випускників. Воно нібито відкриває їм двері в доросле життя.

Корисні поради та ідеї організатору випускного вечора в школі

У кожної школи є свої прекрасні традиції, пов'язані з проведенням випускного вечора. У ці дні в приміщенні розвішуються фотогазети про навчання та життя випускників, спеціальні поздоровлення готує кожен клас. На самому видному місці часто знаходиться «Цветик-семицветик», що є листом, де учні 9 або 11 класу можуть написати слова подяки школі та побажання вчителям, які разом з дітьми пройшли нелегкий і довгий шлях до дорослого жизни.В ці дні ательє моментальної фотографії випускає фото з випускниками, які можуть сфотографуватися з друзями та вчителями. Організатори свята видають фотографії і в спеціальному залі показують відеофільм про життя випускників в самі різні роки. В холі шкіл іноді вивішують «Дерево Мрії», тут кожен випускник може загадати якесь бажання і написати його.

Як оригінально провести випускний

Щоб випускний вечір не став нудною вечіркою, можна організувати його нетрадиційно. Використовуйте червону килимову доріжку, по якій учні будуть парами входить в зал, відведений для проведення заходу. Поява випускників повинно супроводжуватися оплесками, запальною музикою і спалахами фотокамер. Нехай майбутні студенти відчують себе справжніми зірками на останньому святі дитинства.

Вручення атестатів

Процедура вручення атестатів зрілості може бути дуже стомлюючої, адже вручати припадає близько 100 документів. Цю церемонію можна розбавити номерами художньої самодіяльності учнів, вчителів та батьків, а також включити в неї анекдоти про прожите шкільної жізні.Кроме того, вручення атестатів можна зробити зовсім незвичайним. Кожній дівчині на голову потрібно одягнути вінок з польових квітів, а юнакам вставити ромашку в петлицю. Веселі скоморохи і глашатаї можуть поздоровляти випускників і батьків, які тим часом будуть виходити на сцену за своїми атестатами разом з дітьми. Такі ж скоморохи в перерві можуть проводить аукціон, який представить собою розпродаж старих шкільних книжок і зошитів, видаваних власникам за невеликі творчі номери. Випускний бал найчастіше відкривають загальним вальсом поколінь, а завершують просто вибором королеви і короля цього вечора. Під час випускний ночі крім звичайного застілля і частувань можна організувати відверті бесіди і гру на гітарі. Під час такої розмови може бути скоєно визнання в любові і відкриті найпотаємніші секрети.