Як утеплити квартиру.

Суворий клімат змушує людей не тільки тепло одягатися, а й утеплювати своє житло. Центральне опалення та так іноді дає збій, а в старих квартирах тепло від обігрівачів утримується лише короткий проміжок часу. Утепливши квартиру , ви відразу відчуєте істотну різницю, адже в ній більше не буде холодно, як було раніше.
Інструкція
1
Займіться утепленням вікон, в них і випаровується велика частина теплого повітря. Купіть утеплювальну стрічку або використовуйте старі ганчірочки, які вам вже не знадобляться. Візьміть тонку стамеску або вертикальну викрутку і в щілини вікна добре утрамбувати утеплювач. Зверху заклейте будівельним скотчем, ну або на крайній випадок, підійде звичайний. Якщо у вас є можливість змінити вікна на пластикові, то скористайтеся ним. Пластикові вікна стримують тепло, а технологія їх установки не дозволяє морозному повітрю проходити крізь щілини.
2
Стеля приміщення утеплите будь-яким доступним вам матеріалом. Економ варіант - стельова плитка з пінопласту і для любителів краси та дорожнечі - натяжні або підвісні стелі. Навіть тонкий шар «другого» стелі підтримає тепло у вашій квартирі.
3
Стіни обшийте гіпсокартоном або гіпсоволокно. Якщо у вас дуже швидко вистигає, покладіть між стінами і гипсокартоновиє листами изовер в один шар. А вже на обшиті стіни наклейте товсті шпалери, бажано вінілові, вони мають високу щільність і не випускають тепло. До речі, якщо ви не хочете здійснювати такий обсяг роботи з утеплення стін, можете наклеїти другий шар шпалер і, вже навіть у цьому випадку, тепло буде зберігатися.
4
Підлоги утеплите ламінатним покриттям, тільки от підкладку вибирайте більш товсту. Можете використовувати звичайний лінолеум, а місцями постеліть ковролін або палас. Цей вид утеплення особливо актуальний для жителів першого поверху, коли холод проникає з підвалу. Не забудьте і про установку плінтусів, вони є завершальним етапом в утеплення підлоги.
5
Ну і на завершення ущільните дверний отвір, а вірніше самі двері. Купіть матеріал для оббивки дверей, все частіше він продається в готових комплектах. Обейте двері зовні, залишаючи невеликі нахлести в 1-5 см. А на саму дверну коробку впритул до дверей прибийте повсть. Квартира до зустрічі холодів готова, а ви можете відкласти в сторону теплі кофти і вовняні шкарпетки. Насолоджуйтесь комфортом і теплом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EScdyAjmofM