Як прибрати вм'ятину на двері. вирівнювання двері автомобіля відео самостійно.

Незначні автомобільні аварії значно псують не лише зовнішній вигляд автомобіля, але і настрій його власнику, адже кузовні роботи по вартості часом не поступаються роботам по ремонту ДВС. Саме тому дрібні вм'ятини варто лагодити самостійно.
Вам знадобиться
  • Два молотка - гумовий і звичайний, дерев'яний брусок 10 на 20 і чиста ганчір'я.
Інструкція
1
Якщо пошкодження дуже незначно, то прибрати вм'ятину можна за допомогою фена і балончика із стислим повітрям. Для початку нагрійте пошкоджену ділянку феном.
2
Потім видавіть газ з балончика. Цей спосіб підходить і для дверних вм'ятин, і для капота, але тільки для невеликих пошкоджень.
3
Тепер перейдемо до серйозних пошкоджень. Розберіть дверну обшивку, при необхідності зніміть двері.
4
Постукайте по вм'ятині зсередини: легенько і акуратно. Якщо не допомагає, то оберніть брусок в дрантя і зробіть те ж саме легкими рухами. Доможіться вирівнювання поверхні металу.
5
Відполіруйте поверхню після ремонту, при необхідності повторіть вирівнювання. Відполіруйте знову.
6
Направте брусок в центр вм'ятини і бийте по ньому молотком. Вирівнюйте поверхню, почергово використовуючи брусок і гумовий молоток. Не лінуйтеся - поліруйте і перевіряйте ступінь увігнутості металу.
7
Випрямивши максимально можливо, заштукатурьте поверхню, зашпаклюйте і нанесіть шар грунтовки. Тепер можна приступати до фарбування.
Зверніть увагу
Ліквідація вм'ятин - процес дорогий. Тому спочатку зверніться в автосервіс! Можливо, там ремонт вийде дешевше. ніж ви витратите на придбання інструментів.
Корисна порада
Гострі вм'ятини правити самостійно складно, тому ми рекомендуємо звернутися в автосервіс. Пам'ятайте про те, що метал на таких пошкодженнях часто рветься.