Як встановити вікно своїми руками.

Настав час змінювати віконну раму з усім її вмістом, і ви зважилися на відважний вчинок - зробити це самостійно. Потрібно відзначити, що незважаючи на точність і обережність, з якою потрібно виконувати дану роботу, що стоїть перед вами завдання насправді дуже проста. Маючи домашній набір інструментів, ви з легкістю можете впорається з нею самостійно.
Інструкція
1
Підготуйте всі необхідні для демонтажу і монтажу інструменти. Швидше за все, вам знадобляться: дюбеля, будівельний рівень, висок, пластини для кріплення пластикових вікон (переконайтеся, чи йдуть вони в комплекті до тієї моделі, яку ви придбали. Якщо ні - їх доведеться купити окремо), саморізи і простенький перфоратор.
2
Підготуйте віконний проріз для установки нової конструкції. Демонтуйте стару віконну раму. Робіть це якомога більш акуратно, щоб не пошкодити виступи і стіни, на які будуть кріпитися нові вікна. Після демонтажу приберіть все зайве з вікна, якщо воно може всіляко заважати в роботі, що приносить частку дискомфорту в сам процес.
3
Оновлення каркас для нової рами. Обкладете оцинкованим листом або заново процементіруйте утворилися діри і тріщини. Не встановлюйте вікна на погану "основу", так як це призведе до різкого скорочення працездатності всієї конструкції в цілому.
4
Наріжте рейку або брусок на шматки по десять сантиметрів. Вам знадобиться від п'яти до п'ятнадцяти подібних заготовок.
5
Починайте установку нового пакета. Вийміть скло з нової рами і зверніть увагу на пластикові фіксатори, які будуть вивалюватися в процесі вилучення скла. Зберіть все пластинки і при подальшому монтажі скла на місце встановлюйте і їх.
6
Залежно від моделі особисто вашого склопакета, можуть з'явитися певні відмінності в установці. Повний процес повинен додаватися у вигляді інструкції до вашого набору. Однак інструмент і основний принцип, який використовується, завжди один і той же. Акуратно витягніть стулки, встановіть їх на передбачуване місце, закріпіть на них віконну раму, а далі й саме скло. Переконайтеся, що нічого не хитається і не тріщить. На цьому операція по установці буде завершена.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DRCCsWJLtH8