Як зменшити розмір ярликів на робочому столі. Як зменшити ярлики на робочому столі.

Операційна система Windows надає користувачеві вражаючий набір налаштувань, які дозволяють до невпізнання змінити вид робочого столу і оптимізувати його під свої потреби і смаки. Можна змінювати фон, заставку, схему розташування елементів управління і багато іншого. І звичайно, збільшувати або зменшувати розмір ярликів на робочому столі.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows (XP, Vista або Windows 7), початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Для того, щоб зменшити розмір ярликів в Windows XP, зайдіть в меню «Властивості екрану». Відкрити його можна в "Панелі управління": меню «Пуск» (виберіть «Налаштування», а в ньому - «Панель управління»). Знайдіть пункт, який називається «Екран», виберіть його і натисніть «Enter». Викликати меню «Властивості екрану» можна також з контекстного меню робочого столу. Для цього потрібно в довільному місці робочого столу (ні на якомусь із ярликів) натиснути правою клавішею миші, і в меню вибрати пункт "Властивості".
2
У вікні «Властивості екрану» виберіть вкладку «Оформлення» і натисніть кнопку «Ефекти». У меню, зніміть галочку напроти пункту «Використовувати великі значки». Після того, як ви натиснете «ОК», розмір ярликів зменшиться.
3
В Windows Vista для зміни розмір а ярликів потрібно клікнути правою клавішею в будь-якому місці екрану, в що випав меню навести курсор на пункт «Вид» і вибрати тип значків . Найменші - «Класичні», потім - «Звичайні», ну і найбільші, природно, «Великі». Зміна розмір а значків відбувається одразу після того, як ви клікніть по відповідній написи.
4
Розмір ярликів робочого столу в Windows 7 встановлюється точно так само, як і в Windows Vista, за винятком того, що найменші значки називаються «Дрібними».