Як спроектувати шафу.

Створювати що-небудь своїми руками завжди приємно. Якщо створена вами річ ще й функціональна і корисна, то це приносить ще більше задоволення. Найпростіше і функціональне, що може зробити людина своїми руками, не вдаючись до складних інструментам і не маючи особливих навичок - це меблі. Наприклад, шафа - важливий атрибут будь-якої квартири, який вимагає всього кілька днів для його повноцінного складання, включаючи і проектування.
Інструкція
1
Визначтеся з габаритами бажаного шафа а і його видом. Пам'ятайте, що шафа не повинен заважати переміщенню в кімнаті або коридорі, але при цьому йому слід бути достатньо об'ємним, щоб стати корисним. З приводу класу вашого шафа а: найкраще підійде шафа -купе. Він в цілому займає мінімальний простір, досить стильно виглядає і легкий у будівництві та проектуванні.
2
Вирішіть, які відсіки повинні бути у шафа а. Як правило, стандартний набір містить в собі верхній відділ або "горище" для різного начиння, проміжний маленький відділ для головних уборів, основний відділ для верхньої висить одягу і кілька подотсеков під одяг, який можна скласти. Якщо висота або довжина шафа а більше двох метрів, можна також розглянути нестандартні відсіки, такі як відділ для пилососа або спеціальний бокс під дитячі іграшки.
3
Пам'ятайте про основні пропорції шафа а. Не варто намагатися зробити відсіки "на око", як показує практика, цей спосіб часто призводить не до кращого результату. При цьому псується функціональність конструкції і навіть її зовнішній вигляд. Верхня полиця не повинна перевищувати 35 сантиметрів, але і не повинна бути в два рази менше цього показника.
4
При проектування шафа а купе пам'ятайте про зазорі в півсантиметра для кулькової установки, яка дозволить дверям легко переміщатися уздовж рейки. Не забувайте про запобіжники по обидві сторони дверей, двічі перевіряйте всі розміри, які вносите в креслення і двічі перевіряйте ще весь матеріал, з яким працюєте. Недотримання дрібниць веде до того, що мине зовсім небагато часу, після чого шафа почне розвалюватися на очах.
5
І нарешті, коли всі параметри будуть вивірені і продумані, звертайтеся до меблевому технологу, проконсультуйтеся з ним по виниклих у вас або у нього питань і просто чекайте, коли ваш твір побачить світло. Ваша робота вона цьому закінчена.