Як збільшити вагу в жимі лежачи.

Жим лежачи - вправа, яка безпосередньо говорить про силу людини. Звичайно, безпечніше і гуманніше визначати найсильнішого з товаришів в тренажерному залі, а не в бійці. Але щоб "тягати" великої вага , потрібно знати, як правильно збільшувати вага штанги в жимі лежачи.
Інструкція
1
Працюйте над технікою. Чим досвідченіший спортсмен, тим краще у нього техніка і тим важчі вага а він піднімає. Як же домогтися такої техніки, яка дозволить вам зробити прогрес в жимі лежачи? По-перше, тримайте м'язи спини в напрузі. Краще навіть злегка прогнутися, щоб скоротити відстань між грудьми і штангою. Чи не завалюйте кисті. Хват також повинен бути міцним. Потилицю повинен лежати на лаві, погляд - бути спрямованим на середину штанги. Ноги тримаєте в напрузі, бажано їх за вага ти якнайдалі під лавку.
2
Зміцнюйте м'язи грудей і рук. Звучить банально, але деякі спортсмени роблять жим лежачи, але ігнорують інші вправи на цільові м'язи. Розбавляйте свої тренування жимом стоячи, французьким жимом. Качайте трицепси і груди за допомогою гантелей і за допомогою віджимань на одній руці. Не варто ігнорувати тренажери. Робіть жим лежачи під різними кутами. Зверніть увагу на всі вправи, які зможуть зміцнити вашу груди, дельтоподібні м'язи і трицепси.
3
Розробіть правильну програму. Для поліпшення фізичних показників потрібно вибирати одну з силових програм. В силових програмах зазвичай робиться невелика кількість повторів з великим вага ом і тривалими перервами між повторами (2-5 хвилин) .Постепенно збільшуйте вага штанги. Збільшувати його можна раз на тиждень або кожне тренування, залежно від програми. Якщо на черговому тренуванні жиму лежачи ви не збільшуєте вага , тоді збільште кількість повторень.
4
Збільшуйте власний вага . Щоб піднімати більший вага необхідно самому вага ить більше. Додавайте в свій раціон більше білкових продуктів, наприклад м'ясо, яйця, молоко, горіхи. Не забувайте про вуглеводи (макарони, гречка, рис, картопля) і вітамінах (овочі, фрукти). Для набору маси також можете використовувати гейнери та протеїнові коктейлі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DbrlZ3kJJOQ