Як відтерти ручку з поверхні.

Коли дитина або ви самі по необережності забруднили ручкою якусь поверхню, ні в якому разі не можна панікувати. Чорнильні плями не смертельні і найчастіше досить легко оттираются підручними засобами. Важливо інше - правильно підібрати ці самі кошти.
Вам знадобиться
  • Спиртовмісні рідини: власне спирт, одеколон
  • Рідина для зняття лаку або ацетон
  • Засіб для зняття макіяжу
  • Меламінова губка
  • Лак для волосся
  • Автомобільні серветки
  • Ватні тампони, губки, вода і мило
  • Багато терпіння і любові
Інструкція
1
Якщо ручкою змальовані шпалери. Вінілове покриття можна протерти добре віджатою губкою з мильною піною. Сильно терти не варто, т.к. волога може наситити матеріал, з якого зроблені шпалери, і навіть зіпсувати його. Цей експеримент не можна проводити з паперовими шпалерами, оскільки чорнило можуть розмитися, а папір покриється некрасивими катишкамі.
2
Розпис «під хохлому» може з'явитися і на шкіряному дивані або сумці. В цьому випадку ви можете спробувати традиційні засоби. Капніть трохи спирту або рідини для зняття лаку на ватний тампон. Акуратно протріть забруднене місце. Якщо з першого разу пляма не Відтерло, спробуйте ще, приклавши трохи більше зусиль. Але слід бути обережними, спирт може трохи висвітлити колір поверхні .
3
Серед професіоналів і домогосподарок популярні меламінові губки. Продаються вони в господарських відділах великих магазинів або замовляються через представників мережевих компаній. Така губка легко відтирає і чорнильні плями, та інший бруд практично з будь поверхні . Єдиний недолік - труднощі з пошуком в невеликих населених пунктах і, часто, висока вартість.
4
Непогано справляється зі слідами кульковою ручки ... звичайний лак для волосся. Побризкайте трохи на пляму, потім протріть губкою. Повторіть процедуру 2-3 рази. Зазвичай пляма блідне і сходить через кілька хвилин. Гелеву ручку можна відтерти наступним чином. Намочіть ватний тампон засобом для демакіяжу і обережно протріть поверхню. При необхідності повторіть.
5
Автолюбителям можна порадити протерти слід від ручки автомобільними серветками. Вміщені в них речовини прекрасно справляються з чорнилом, але не чіпають фарбу самої поверхні .