Як встановити автосигналізацію на ваз.

Перше питання, яке постає перед автовласником після придбання машини ВАЗ або навіть будь-який інший - це забезпечення протиугінних заходів. І якщо з покупкою автосигналізації проблем, як правило, не виникає, то з її установкою іноді виникають певні складності.
Вам знадобиться
  • Автосигналізація - 1 комплект.
Інструкція
1
Після вашого звернення за допомогою по установці автосигналізації на ваш новенький ВАЗ в спеціалізований сервіс, фахівці з електронної частини із задоволенням допоможуть вам здійснити роботу за певну суму грошей, яка часом перевищує вартість електронного комплекту безпеки .
2
Тим же, хто кілька обмежений у коштах, залишається один вихід - встановлювати протиугінну систему самостійно. І в цьому є своя перевага. Справа в тому, що сервісні фахівці роблять установку устаткування в автомобілях за стандартною схемою. Отже, у разі посягання на приватну власність, для кримінальних елементів не буде секрету в тому, де саме в машині розміщені блоки автосигналізації. В даному випадку їх пошук з метою відключення сигналізації істотно полегшиться.
3
Звичайний комплект протиугінної системи з подачею тривожного сигналу складається з таких компонентів: - системний блок, - шестітональная сирена, - датчик удару, - реле відключення стартера, - примусовий вимикач електронного блоку типу "Валет".
4
Монтаж обладнання краще поєднати з роботами по поліпшенню звукоізоляції салону машини, коли потрібно демонтаж передньої панелі.
5
Починати необхідно з підготовки електропроводки. Нарізка проводів потрібної довжини, а також оснащення кінців проводів необхідними клемами і роз'ємами (дивитись інструкцію до автосигналізації) - ось перше, що потрібно зробити.
6
Припустимо, що всі операції підготовчого етапу виконані. Далі продовжується розміщення в певних місцях і монтаж компонентів системи.
7
Першим встановлюється і закріплюється саморізами електронний блок керування сигналізацією. Після нього монтується реле відключення стартера, вимикач «валет» і датчик удару, який повинен закріплюватися на жорсткому підставі, яка виключає гасіння амплітуди коливань.
8
Потім під капотом встановлюється тривожний рупор, після чого проводиться з'єднання всіх елементів по схемі (дивитися в інструкції), в числі яких повинні бути: замки капота і кришки багажника, а також захищаються механізми відкривання всіх дверей (без винятку).
9
Електрична схема з'єднань розписана найдокладнішим чином в будь-якої документації, що супроводжує комплект системи безпеки. Розібратися з нею досить легко.
Корисна порада
В результаті проведених робіт автомобіль буде оснащений не стандартної, а ексклюзивної, користувальницької схемою розміщення блоків електронної протиугінної системи.