Як підключити дверний дзвінок. Як підключити дзвінок цвіркун.

Що може бути простіше і звичніше, ніж дверний дзвінок? Проте навіть таке на вигляд простий пристрій таїть в собі секрети установки. Як правильно підключити дверний дзвінок?
Інструкція
1
Дзвінки бувають двох типів: провідні та бездротові. Провідні працюють від мережі. У таких моделей корпус і дзвінок з'єднані проводом. Вони надійні, працюють в будь-яких умовах. У бездротових моделей свої переваги. Для їх встановлення не потрібно прокладати електропроводку, вони працюють від елементів живлення, що означає їх безперебійну роботу в разі відключення живлення. Однак треба враховувати, що бетонні стіни або залізні двері можуть стати перешкодою для радіосигналу, испускаемого бездротовим дзвінком. До того ж, елементи живлення необхідно час від часу міняти.
2
Для установки проводового дзвінка знадобляться: викрутка-індикатор, пасатижі, викрутка з тонким жалом, кусачки і изолента. Занадто довгу проводку дзвінка не рекомендується робити, розумно помістити дзвінок поруч із вхідними дверима.
3
Просвердлите отвір в дверній рамі для виведення звонкового дроти назовні. Дзвінковий провід - це двожильний ізольований провід.
4
Приєднайте провід, що знаходиться зовні двері, до клем кнопки дзвінка. Закріпіть кнопку дзвінка на стіні над отвором.
5
Якщо батарея дзвінка (він харчується від струму низької напруги) знаходиться в його корпусі, то приєднайте інший кінець дроту до двох клем на батареї: будь-який провід до будь клеми. Якщо батарея розташована окремо, простягніть дзвінковий провід від дзвінка до кнопки. Дроти треба розрізати і кожен обрізаний кінець під'єднати до клеми дзвінка. Далі проведіть провід до батареї і з'єднайте його з клемою.
6
При підключенні дзвінка до трансформатора спочатку приєднайте його до розподільній коробці проводом, далі виконайте вищеописані дії, але дзвінкові клеми повинні з'єднуватися з тими клемами трансформатора, які дають відповідну напругу.
7
Закріпіть дроти на клемах в корпусі дзвінка відповідно інструкції виробника.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RZuht4pwzOE
Корисна порада
Бездротовий дзвінок необхідно встановлювати таким чином, щоб кнопка виклику була максимально захищена від впливу навколишнього середовища для уникнення псування елементів живлення.
Дверний дзвінок є невід'ємним пристроєм квартири. Встановити його досить просто, проте потрібно враховувати всі тонкощі. Під'єднати дверний дзвінок ви можете самостійно.
Інструкція
1
В даний час виділяють два типи дзвінків: бездротові і дротяні. Проводове пристрій працює від електромережі. У даних моделях дзвінок з корпусом з'єднуються проводом. Дані дзвінки вважаються найнадійнішими. Бездротові дзвінки мають більше переваг, проте вони коштують дорожче. При установці вам не доведеться прокладати електропроводку. Працюють вони від елементів живлення. У разі відключення електроенергії дзвінок працюватиме в своєму звичайному режимі. Врахуйте, бетонні стіни і залізні двері можуть створювати великі перешкоди радіосигналу, який випускається бездротовим дзвінком. Вам також доведеться час від часу міняти елементи живлення.
2
Провідний дзвінок найкраще розміщувати поруч із дверима. Для початку просвердлите отвір в дверній рамі. Воно буде необхідно для виведення звонкового дроти назовні. Для такого дзвінка рекомендується використовувати двожильний ізольований провід. Потім вам необхідно його приєднати до клем кнопки дзвінка. Кнопку дзвінка зафіксуйте на стіні над отвором.
3
Якщо живильний елемент дзвінка знаходиться в його корпусі, то інший кінець дроту необхідно приєднати до двох клем на батареї. Якщо ж батарея розташовується окремо, то вам доведеться протягувати дріт від дзвінка до кнопки. Дроти обов'язково потрібно розрізати. Кожен кінець повинен бути приєднаний до клеми дзвінка. Потім проведіть провід до батареї і з'єднайте його з клемою.
4
Для підключення дзвінка до трансформатора необхідно приєднати його до розподільній коробці проводом. Дзвінкові клеми з'єднайте з клемами трансформатора. Дотримуйтесь напругу. Вам залишилося тільки закріпити дроти на клемах в корпусі дзвінка. Для цього обов'язково ознайомтесь з інструкцією виготовлювача. В ній повинно бути докладний опис підключення.