Як виїхати жити в сша.

Американська мрія, можливість домогтися всього з нуля, спокусила своєї принадністю не одну авантюрну натуру. Масова культура, яка підкорила світ, зосереджена, в першу чергу, саме в США . Не дивно, що багато людей хочуть виїхати жити і працювати саме туди. Не дарма Америку називають країною іммігрантів, адже будь-якій вона дає шанс почати все спочатку.
Вам знадобиться
  • 1. Закордонний паспорт.
  • 2. Необхідна кількість грошових коштів.
  • 3. Додаткові документи, в залежності від типу імміграції.
Інструкція
1
Одним з легальних і швидких способів отримання виду на проживання - відкриття в США своєї справи або покупка вже діючого бізнесу. Такий метод хороший в плані оформлення документів, для посольства б будете солідною людиною, готовим працювати на американську економіку. Мінус в тому, що в такому випадку необхідна значна кількість грошових коштів.
2
Ви можете іммігрувати в США як біженець. Для цього необхідно поїхати в США , і подати заяву в посольство на отримання цього статусу. Щоб вас визнали біженцем, у вас повинні бути доказ того, що вас переслідують на батьківщині на грунті расової приналежності, релігійних чи політичних переконань, або будь-який інший обґрунтованої причини.
3
Якщо на батьківщині вас ніяк не утискає, а виїхати все одно хочеться, можна спробувати знайти собі в США нареченого або наречену. Приміром, зареєструйтесь на зарубіжних сайтах знайомств, докладно заповніть свою анкету і намагайтеся активно з усіма спілкуватися. Для цього доведеться, звичайно, підтягнути свою англійську. Якщо вам вдасться умовити кого-небудь приїхати до себе в гості, або вас покличуть до себе, зробіть побільше фотографій разом, вони знадобляться для підтвердження ваших відносин у майбутньому.
4
В тому випадку, якщо ви більше двох років перебуваєте в релігійній організації, яка визнана в США некомерційною, ви можете отримати релігійну візу на 5 років. По ній ви зможете кілька разів приїжджати і від'їжджати з Америки. Для цього потрібно довести зв'язок вашої релігії та релігійної організації, що знаходиться в США .
5
Для того щоб виїхати жити в США , можна отримати офіційне запрошення на роботу від якої-небудь американської фірми. Вам лише необхідно знайти такого роботодавця, який готовий зайнятися тривалою і непростою процедурою оформлення документів, щоб ви могли отримати візу.
6
Можливо, у вас в Америці є близькі родичі, громадяни США . Вони можуть подати заяву на возз'єднання родини, після чого вам дадуть імміграційну візу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZIGAkv_zfEo
Зверніть увагу
Для американського посольства навіть будь-який турист є потенційним іммігрантом. Вибравши спосіб переїхати жити в США, серйозно підготуйтеся, бо шанс відмови в будь візі досить високий.
Корисна порада
Щорічно посольство США проводить безкоштовну лотерею, де розігрується 50 тисяч "грін кард". "Green card" - це вид на проживання і дозвіл на роботу. Заявку можна подати на сайті посольства з початку жовтня кожного року.